Bioxyn – preparat odchudzający czy działa? opinie, cena, forum

Usilnie szukając działającego środka na odchudzanie, trafiamy na Bioxyn – ponoć skuteczny preparat na odchudzanie. Niestety schemat sprzedażowy podobny jak na wielu tego typu stronach, a co za tym idzie ryzyko zakupu i zażywania środka olbrzymie, a gwarancji brak. Ale po kolei. Na stronie centrumofert kropka com jest w sprzedaży jak zwykle w super okazyjnej cenie jak piszą: „Certyfikowany i skuteczny preparat odchudzający”. Zarówno ja jak i pewnie wielu internautów zastanawia się kto go certyfikuje… bo na stronie nie ma o tym śladu.

Najważniejsze na stronie to , że zostało nam już niewiele czasu do zakupu preparatu, bo promocja kończy się za chwilę… przeszukałem calusieńką stronę i NIGDZIE  nie ma kto jest właścicielem strony, kto sprzedawcą, dystrybutorem, czy podmiotem odpowiedzialnym za produkt. Nawet jeśli to nie jest lek, tylko suplement diety to i tak takie dane jak podmiot odpowiedzialny muszą być jawne. Tak samo jak sprzedający powinien legitymować się nazwą firmy raz adresem, NIP-em itp. Na stronie ani śladu, nawet nie ma telefonu kontaktowego… jedynie formularz kontaktowy, który nawet nie wiadomo czy działa.

Bioxyn – gwarancja?

Wielki baner na samej górze o treści: GWARANTOWANE Jutro będziesz ważyć mniej o 2,5 kilo.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w 2,5 kg mniej w ciągu doby. Poza tym, jeżeli nie będę mieć 2,5 kg mniej to co? Do kogo reklamacje? Żadna firma nie podpisała się pod produktem!!!!

Jerzy Borowiecki – kim jest?

Jerzy BorowieckiPojawia się postać pana Jerzego Borowieckiego, który rekomenduje preparat Bioxyn, tyle tylko, że taka osoba nie istnieje, a zdjęcie którym podpierają się na stronie jest oszustwem, bo jest to zdjęcie stockowe (można je kupić na sieci) i jest wykorzystywane na wielu innych stronach internetowych. Raz jest to Wiesław, potem Karol albo John. Ale na pewno nie jest to Jerzy Borowiecki. Więc jeżeli oszukują na takich „drobiazgach” jak osoba rekomendująca, to co jest dalej ? Preparat nie ma podanego składu a to również źle świadczy o wartości jaką ewentualnie mógłby wnosić ów preparat. Czy jest skuteczny? wątpliwe… Skuteczne preparaty nie potrzebują wspierać się na oszustwach, dlatego ja szukam dalej, tego na pewno nie wypróbuję!

Bioxyn – kolejny preparat oparty na oszustwie i próbie manipulacji (cena promocyjna – dobre… ). Brak kontaktu i nazwy sprzedającego dyskwalifikuje stronę sprzedażową i JEST NIEZGODNE Z POLSKIM PRAWEM! Bardziej bezpieczne jest kupowanie na parkingu przed galerią handlową kradzionych perfum ( lub podróbek -> ostatnio proponowali mi prawie oryginały „Hugon Bros”) od panów z dużym workiem.