Cukierki na wesele dla dzieci – jakie wybrać?

Jeśli już prawie wszystko masz przygotowane i zaplanowane na ten najważniejszy w życiu dzień, zaczynasz myśleć, czy jeszcze czegoś Ci nie brak? Tak, Cukierki dla dzieci na wesele.

Jakie wybrać? Czego unikać? Wiele firm wychodzi na przeciw swoim klientom odpowiadając na pytanie czy może cukierki z podziękowaniami, serduszkiem, czy cukierki lub lizaki z inicjałami lub grafiką, w wybranym smaku i kolorystyce weselnych dodatków. Zapewne szukacie wyjątkowych i spersonalizowanych upominków dla gości na ślub lub wesele. Słodycze zazwyczaj są konfekcjonowane w specjalne i tematyczne opakowania (pudełka, słoiczki, woreczki) dobierając kolor kokard i bilecików czy zawieszek. Jednak najważniejsze jest to aby cukierki były bezpieczne.

O ile cukierki typu krówki (uwaga – muszą być kruche, nie ciągutki) są w miarę bezpieczne o tyle, twarde landrynki już zdecydowanie gorzej, bo w czasie wesela niespecjalnie dzieci są kontrolowane i może się zdarzyć zadławienie twardą landrynką. Poza tym ważne jest aby wybrać smaczne cukierki.

Cukierki na wesele dla dzieci – jakie wybrać?

Miętusy typu Mentos, z napisem “poczuj miętę” to pomysł z humorem. Jednak nie wszyscy lubią miętowe cukierki. W dodatku można go szybko zrealizować, więc jeśli zostawiliście przygotowanie upominku na ostatnią chwilę – można z tego śmiało skorzystać. Moim zdaniem najlepszymi i chyba najbezpieczniejszymi są cukierki typu krówki lub po prostu czekoladki. Nie spotkałem się z dzieckiem, które nie lubiłoby czekoladek. A czy one będą w woreczku, torebce papierowej, czy kartonowym pudełeczku – wydaje się nie mieć znaczenia. Ważny jest gest i ważne jest by ten dzień był naprawdę udany.