Dieta dr Dąbrowskiej – opinie i efekty diety owocowo warzywnej

Dieta doktor Dąbrowskiej ostatnio zyskała bardzo na popularności, stosują ją celebryci, gwiazdy telewizyjne a przede wszystkim kobiety sukcesu. Dieta ta polega na odtruciu organizmu i przywróceniu mu równowagi, zrzucenie paru kilogramów jest efektem ubocznym…

Podstawową zasadą jest jedzenie  warzyw z dodatkiem niewielkiej ilości owoców przez pewien czas, potem do diety zaczyna dodawać się produkty pełnoziarniste i białka. Najważniejszą zasadą tej diety jest stosowanie produktów jak najmniej przetworzonych. Dieta dr Dąbrowskiej pojawiła się również na łamach telewizji ogólnopolskiej w programach śniadaniowych. Czy jest skuteczna? Każda polka walcząca z niechcianym kilogramem powinna sprawdzić, czy jej ta dieta będzie odpowiadała, a co najważniejsze czy będzie skuteczna. Ja zaczynam od jutra. Jestem po konsultacji z lekarzem, i od jutra zaczynam walkę z moim fałdkiem. WAŻNE: nie stosować diety bez konsultacji z lekarzem, gdyż restrykcyjna dieta możne zaszkodzić zamiast pomóc. Jakie przyniesie efekty? moją opinię poznacie wkrótce.

Dieta dr Dąbrowskiej – opinie i efekty diety owocowo warzywnej

Czekam również na wasze opinie dziewczyny, czy i jak wam idzie walka z kilogramami przy pomocy diety doktor Dąbrowskiej. Koniecznie napiszcie swoje opinie pod moim arem w komentarzach.

 

PS
Pijcie dużo wody, to podstawa nie tylko tej diety, ale praktycznie każdej.

4 thoughts on “Dieta dr Dąbrowskiej – opinie i efekty diety owocowo warzywnej”

  1. Cześć, stosowałam już tyle diet, że szkoda gadać, albo był efekt jojo, albo nie było mozliwosci schudnąć, bo cżłowiek był tak głodny, że musiał się wieczorem nażreć… nie wierzę w kolejna dietę cud.

  2. A ja spróbuję tą dietę, chociaż tak na prawdę ciężko jest wybrać jedną jedyną skuteczną… na pewni wiem, że dieta Kwaśniewskiego nie działa, a ta? zobaczymy

Comments are closed.