Fusion_Fuel_Saver

Fusion Fuelsaver – opinie, forum, blog, cena – oszczędzacz paliwa

O magnetyzerach oszczędzających paliwo znowu się zrobiło głośno. Tym razem na rynku pojawił się Fusion FuelSaver intensywnie reklamowany na różnego typu portalach, w reklamach google itp. Kilka lat temu była na nich nagonka, a co teraz? czyżby magnetyzery zaczęły działać i rzeczywiście były skuteczne? czy rzeczywiście obniżają ilość zużytego paliwa, zwiększając jednocześnie moc samochodu?

O magnetyzerach różnie mówią, ile osób tyle opinii i podobno to nawet działa. Testowały to też jakieś portale, które piszą o oszczędzaniu paliwa magnetyzerami typu Fusion FuelSaver. Są też opinie, że magnetyzery działają, ale ich sprzedaż intensywnie jest blokowana przez koncerny paliwowe, by nie zmniejszyć sprzedaży paliw.

Ja trafiłem na 100offers – cena za jaką sprzedają nie jest podana, tylko od razu rzuca się w oczy, że płacicie za 20% wartości, bo 80% jest dofinansowane przez Europejski Zarząd Komunikacji ?!?

Co to jest Europejski Zarząd Komunikacji ??

Niestety pomimo usilnym prób namierzenie czegoś takiego, nie wiem co to jest czy i gdzie to jest?? może problem z tłumaczeniem, w końcu Super magnetyzer Fusion Fuelsaver sprzedaje amerykańska spółka (swoją drogą, jak mi się produkt nie spodoba, a zakupiony „na odległość”, to gdzie mam go odesłać? do USA ?? ). Według mnie nie ma czegoś takiego jak

Europejski Zarząd Komunikacji, a tym bardziej nie słyszałem o jakiś dofinansowaniach – czyżby oszustwo ?

Co jest w regulaminie sklepu sprzedającego Fusion Fuelsaver ?

Tak, wiem, 99% ludzi nie czyta regulaminów. Ja czytam i w pkt 1 jest: Producent – FUSION FUELSAVER INNOVATION LLC. Tyle, że wyszukiwarka google nie zna tej firmy !?! Ukryli się przed google? czy może po prostu nie istnieją?

Idziemy dalej: Adres firmy:

Pod tym adresem można sobie wynająć wirtualne biuro. Wirtualne biuro dla firmy produkcyjnej ???? Pozostawię bez komentarza.

Fusion Fuel Saver – opinie

Przeszukałem wiele stron internetowych w PL i za granicą, niestety nie znalazłem zbyt wiele informacji na temat tego cudownego wynalazku oszczędzającego ponoć paliwo i zwiększającego moc auta. Brak rzetelnych opinii na forum internetowym. moja opinia będzie jedna, skoro kłamią już na starcie sprzedając urządzenie, to na 100% będą kłamać dalej i parametry jakie ma mieć urządzenie mogą być zgoła odwrotne, byle tylko wcisnąć niedziałające urządzenie, nam szarym człowieczkom szukającym oszczędności. Urządzenie do oszczędzania paliwa nie może działać, skoro sprzedaje je fikcyjna firma.

Każda firma w Polsce ma NIP, nazwę, adres i TELEFON. A tutaj jakiś no name zostawia jako kontakt adres email na gmail-u. Suuuuuuuper!