Neofossen – odchudzanie – prof. Oscar Wagner – kolejne oszustwo ?

Nie wiem o co chodzi, ale kolejne reklamy super skutecznego preparatu na odchudzanie, tym razem Neofossen rekomendowany przez nieistniejącego prof. Oscar Wagner. Ów niby profesor mówi: „Zamiast obietnic – oferuję Ci udokumentowany testami medycznymi i badaniami laboratoryjnymi sposób na równoczesne pokonanie trujących złogów, nadwagi i wysokiego cholesterolu.” Tyle tylko, że na stronie nie ma żadnych testów, wyników testów, ani nikt pod badaniami się nie podpisał. Naciąganie na nie istniejące badania? Przejdźmy dalej. Zdjęcie rzekomego profesora Oscara Wagnera również nieprawdziwe, ponieważ jest ściągnięte z sieci (kupione na stocku?) Po wrzuceniu w images google wyskakują nam portale, gdzie to zdjęcie można kupić. W google też znaleźć taką osobę jak Prof. Oscar Wagner raczej nie sposób, a jedyny jaki istnieje (istniał? bo już nie żyje) to:

 

Carl Oscar Wagner, Prof Dr med

Data urodzenia: (64)
Birthplace: Bremen, Bremen, Germany
Death: 26 Luty 1942 (64)
Goettingen, Lower Saxony, Germany

Ale niestety raczej to nie o niego chodzi, bo preparat powstał niedawno (2018 rok), a powyższy nie żyje od lat siedemdziesięciu.

Neofossen – czy działa?

Na stronie sprzedażowej super preparatu Neofossen nie dowiecie się czy naprawdę działa, bo wszystkie komentarze są z palca napisane przez autorów stronki www, i na dodatek są zrobione tak, żeby udaway komentarze z facebooka, ale średnio rozgarnięta osoba jest wstanie zauważyć, że nie da się kliknąć w żaden niby fejsbookowy link. Jakie więc są opinie? nie wiadomo. Czy działa neofossen? też nie wiadomo. Wiadomo, ze ktoś zrobił jakiś preparat, nie wiadomo z czego, żadnych badań, żadnych podmiotów odpowiedzialnych i szuka naiwnych do tego by go wcisnąć.

Na koniec wisienka: Nie płacicie za NEOFOSSEN !

… tylko za udział w klubie rabatowym, a ten niby preparat na suuuuper odchudzanie dostajecie niejako gratis, a to oznacza, że nawet jak nie będzie działał, to nie dostaniecie zwrotu kasy, bo dostaliście go GRATIS!!!

Kto się jeszcze da naciągnąć ?