odziez-4f-opinie

odzież 4f opinie

Z odzieżą 4F spotkałam się po raz pierwszy na wakacjach. Były ogromne wyprzedaże i obkupiłam się po „uszy”. Odzież 4F to bardzo dobrej klasy odzież sportowa. Mają rzeczy dla kobiet, mężczyzn i dzieci z podziałem wiekowym. Ja kupowałam dla całej rodziny, więc mam porównanie. Rozmiarówka jest idealnie dopasowana, można kupować w ciemno poprzez stronę www firmową 4f.
Jakość ciuchów bardzo wysoka, ładnie odszyta i trwała. Po praniu z koszulkami nic się nie dzieje. Zachowują swoją formą, kolory i rozmiar. Kolorystyka intensywna, dobrana kolorystycznie, typowo sportowa. Na odzieży dużo identyfikacji firmy, dużo specjalnych dziurek… wywietrzniki?, oraz elementy odblaskowe.

W ofercie mają koszulki, bluzy kurtki, buty, czapki, szaliki, stroje kąpielowe i cała masa innych gadżetów i akcesoriów sportowych. Problemem jest jednak dostępność w sklepach stacjonarnych, sklepy tej sieci powstają jak grzyby po deszczu i jeszcze szybciej znikają… w moim mieście obecnie nie ma ani jednego, a jeszcze niedawno były dwa. Na szczęście można zrobić zakupy online, chociaż to nie to samo co sobie pomierzyć w sklepie…

Ogólnie można powiedzieć, że z tej marki jestem bardzo mega zadowolona, czego nie mogę powiedzieć o ciuchach innych marek sportowych, których sklepy stacjonarne są dostępne w pobliżu.

odzież 4f opinie

Jakąż mogę mieć opinię ? napiszę jak to kiedyś pisało się na allegro: PoLeCaM, PoLeCaM, PoLeCaM, PoLeCaM !!!!