Rodzaje toreb papierowych

Rodzajów toreb papierowych jest wiele, zależą przede wszystkim od zapotrzebowania na konkretny format i sposób wykorzystania.

Torebki papierowe małe

Są niezwykle przydatne dla wszelkiego rodzaju sklepów sprzedających drobiazgi, są to apteki, drogerie, optycy. Tutaj można kupić takie małe torebki papierowe i dodatkowo zlecić na nich ciekawy nadruk.

Torebki prezentowe

Ważne jest aby prowadząc firmę zadbać o odpowiedni wizerunek firmy. Torby prezentowe z logo firmy to zdecydowanie dobry kierunek, szczególnie teraz, kiedy liczy się każdy najdrobniejszy szczegół w kreowaniu prestiżu firmy na rynku. Zobacz cennik na torby prezentowe z logo.

Torby na zakupy

Od początku 2018 roku sposób robienia zakupów nieznacznie się zmienił, wraz z ustawą recyklingową drastycznie wzrosły opłaty za torby foliowe (tzw foliówki) i obecnie doliczane jest do każdej torby foliowej 25groszy tytułem tejże opłaty. Wiele sklepów wycofało się z foliówek na rzecz toreb papierowych na zakupy. Część sklepów pozostało przy niezmienionej formie – toreb foliowych przerzucając opłatę na klienta końcowego, co spowodowało, że wielu klientów chodzi do sklepu z własną torbą. Część sklepów zastosowała również inne rozwiązanie zwiększając grubość torebki foliowej do 50mikronów, aby w ten sposób uniknąć opłaty recyklingowej. Nie zmienia to faktu, że ilość kupowanych/ pobieranych foliówek w sklepach drastycznie spadła.