Slim Line – preparat na odchudzanie – czy działa? cena? gdzie kupić?

Kolejny cudowny preparat na odchudzanie dostępny na polskim rynku. Pojawił się ostatnio Slim Line (nazwa podobna/taka sama?) jak innego preparatu dostępnego w aptekach, więc o pomyłkę łatwo. Na stronie top promocje sprzedają ów preparat, ale oczywiście nie wiadomo o nim nic !

Nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za produkt, nie wiadomo nawet kto to sprzedaje, żadnych danych firmy, żadnych informacji skąd ten preparat przyjedzie (z Chin? z Marsa?) podajecie swoje dane kontaktowe (wrażliwe dane), których administratorem jest…. administrator… czyli nie wiemy kto zarządza naszymi danymi.

SlimLine czy działa? Opinie

Na stronie sprzedażowej jest całą masa opinii o SlimLine tylko pytanie, czy są to prawdziwe komentarze i prawdziwe opinie kupujących preparat? śmiem wątpić, a to z powodu tego, że wszystkie wpisy udają prawdziwe wpisy społecznościowe, ale nimi nie są (po kliknięciu w dowolną osobę przekierowuje do formularza zamówień a nie na facebooka)

dr maciej roztockiSlim line – dr Maciej Roztocki

dr Maciej Roztocki który „firmuje” preparat jak się domyślacie nie istnieje, a zdjęcie doktora Macieja Roztockiego jestpo prostu kupione w internecie w jednej z baz zdjęć. Jak może preparat rekomendować  (wynaleźć??) ktoś kto nie istnieje? więc skoro strona sprzedażowa jest nadźgana oszustwami, to jaką macie pewność, że preparat Slim Line nie jest oszustwem ? A gdzie jakieś badania? i w ogóle co to jest za preparat?????

Slim Line – gwarancja

Na stronie informują o tym , że dostajesz gwarancję schudnięcia przynajmniej 14 kg w miesiąc (piękne prawda?) w innym miejscu już jest gwarancja 11 kg, ale tak naprawdę nie wiesz nic, poza tym, że masz odesłać puste opakowanie, a zwrócą Ci pieniądze (być może). Gdzie odesłać? Na Malediwy? Cena takiej paczki przekroczy wartość preparatu a nie mamy pewności, że w ogóle otrzymamy zwrot kasy. Moim zdaniem kolejne naciąganie naiwnych zdesperowanych, którzy za wszelka cenę chcą schudnąć. No ale ja się nie znam, ja tylko truskawki z cukrem.