KURS Easy Speaker – Polecany przez Cristiana Petterssona – PRZECZYTAJ ZANIM KUPISZ

KURS Easy Speaker – Polecany przez Cristiana Petterssona – uwaga to wielkie oszustwo… skąd wiem, oto kilka dowodów:

Cristian Petterrson – wielki światowej sławy Multipoliglota, 62-letni Cristian Pettersson tyle, że google o nim milczy, a zdjęcia ponoć tego multipoligloty pojawiają się w wielu innych serwisach (zdjęcie pewnie kupione ze stocków), a sam pan Cristian zmienia imię i nazwisko co chwilę na inne i wiek mu się zmienia, tylko nie fotografia… wszędzie to samo 🙂 Skoro ten produkt jest skuteczny to po co oszukiwać jakimś nieistniejącym kolesiem ????

Na powyższych zdjęciach widać jak zmienia się imię temu panu i że jest wyjątkowo popularny na całym świecie… tzn. jego zdjęcie 😛

Pewnie też trafiliście na poniższe hasła:

Nowa 2-tygodniowa formuła automatycznej nauki języków obcych Cristiana Petterssona

Po 2 tygodniach będziesz znał angielski, niemiecki czy jakikolwiek inny język, który wybierzesz, tak dobrze, jakbyś skończył kilkuletni kurs językowy. – większej bzdury nigdzie nie widziałem… no chyba, że masz umysł rozwinięty jak po tabsach w filmie „Limitless” (Jestem Bogiem).

Na stronach sprzedażowych (ja trafiłem na silnie sugestywne czasopismo-naukowe oraz promocja-dnia) na dole komentarze z fałszywych ponoć profili facebookowych, tyle, że takich profili nie ma, fikcyjne zdjęcia i komentarze i… nikt normalny nie nazywa profilu facebookowego „z_malej_miejscowosci” a także 150 „lików” pod pytaniem „próbował ktoś?” dodanym 12 minut temu… żenada

Dalej mi się nie chciało już wchodzić, tak perfidnego oszustwa nie widziałem…

PS chciałem kliknąć w „like” (jestem zalogowany właśnie do fejsa) ale oczywiście nie może działać… bo to oszukana wtyczka.