Magniskin przeciwko łuszczycy – prof. Ernest Falkowski – opinie

MagniSkin nowoczesna formuła przeciwko łuszczycy wymyślona przez profesora Ernesta Falkowskiego. Poszukując specyfiku na łuszczycę trafiamy na stronę internetową Central Dermo Instytut, która udaje duży piękny portal medyczny. Na samym początku wita nas niejaki profesor Ernest Falkowski, który jest naukowcem i zarazem specjalistą z zakresu biologii molekularnej. Informuje nas, że opracował metodę dzięki której każdy może w naturalny i prosty sposób odzyskać zdrową piękną skórę… i za to otrzymał nominacje do Nagrody Nobla. Niestety w nominowanych alni nagrodzonych nazwiska Falkowski nie znalazłem… 🙁

Prof. Ernest Falkowski

w XXI wieku praktycznie nie ma żadnej rzeczy, której nie można by było znaleźć w internecie. Jednakże na temat profesora Ernesta Falkowskiego nie ma nigdzie żadnej wzmianki. Nie możemy znaleźć o nim żadnej informacji, ani na temat dorobku naukowego, ani o jego życiu osobistym czy społecznym. Nie wiemy gdzie pracuje ani czym się zajmuje … kompletnie nic! Jedyną rzecz jaką wiemy, że jest super specjalistą od łuszczycy. Proponuje preparat MAGNISKIN!  Na stronie sprzedażowej jest bardzo dużo informacji na temat chorób infekcji skórnych oraz informacji jak Magni Skin to może Cię uwolnić od nieprzyjemnego swędzenia i suchości, zapomnisz o wstydzie, wzmocnisz DNA skóry, a także zaoszczędzisz tysiące zł na nieskuteczne inne preparaty. Zanim kupimy preparat MagniSkin warto przeczytać regulamin: okazuje się, że nie kupujemy preparatu Magni Skin, tylko wykupujemy dostęp do bonowego klubu rabatowego. A to oznacza, że jeżeli ów MagniSkin nie będzie działał albo po prostu będziemy chcieli z niego zrezygnować to nie mamy takiej możliwości, gdyż kupujemy dostęp do klubu rabatowego a ten preparat dostajemy jako gratis. Na gratisy nie ma ani reklamacji ani gwarancji ani nic… Dodatkowo: ani na stronie, ani w regulaminie nie ma żadnej informacji na temat tego kto jest producentem, kto dystrybutorem, a przede wszystkim kto jest za produkt odpowiedzialny.

MagniSkin – opinie.

Po prawej stronie możemy zobaczyć wielu zadowolonych klientów. Szkoda tylko że Ci klienci nie są tak naprawdę zadowoleni ponieważ oni w ogóle nie istnieją. Zdjęcia są ściągnięte z Internetu.

MagniSkin – czy działa?

Fikcyjne fakty + fikcyjny profesor + wymyślone opinie = zestaw, który ma zamydlić nam oczy…
i wyciągnąć od nas pieniądze na produkt który nie ma żadnych prawdziwych opinii i recenzji, a także nie wiadomo skąd jest i co sobą reprezentuje.