Odchudzanie – tajemniczy preparat profesora Bergera – Bioveliss Tabs – opinie

Wielu z nas będąc naprawdę zdesperowanymi sięga po wszelkie możliwe specyfiki aby zrzucić choć parę kilogramów. Nie mówię o tym, że marzeniem jest schudnąć 10 kg. Z pomocą okazuje się przychodzić nam tajemniczy amerykański lekarz – profesor Berger, a właściwie: prof. Berger. Ma dla nas fascynujący specyfik o nieco ciekawej nazwie Bioveliss Tabs. Strona na której sprzedawany jest ów specyfik jest pełna opisów mówiących o tym, jak w dzisiejszych czasach ciężko schudnąć (nie wiecie o tym drodzy czytelnicy – prawda ?) Jakie to ważne, aby być zdrowym i mieć idealną kondycję i figurę (też dobrze o tym wiedzieć). Z pomocą aby schudnąć przychodzi nam jedyny słuszny i w 99,9% skuteczny preparat Bioveliss Tabs.

Bioveliss Tabs

Już miałem go kupić, ale zaświeciła mi się lampka ostrzegawcza. Szukałem na sieci opinie, niestety za wiele nie znalazłem. Ale znalazłem coś innego. Poniżej szeroki opis tego co w tym wszystkim idealnym wręcz moim już odchudzaniu z fascynującymi tabs-ami nie gra:
1. Cały pan doktor wydał mi się znajomy – nie wiedziałem skąd, a w USA póki co nie byłem. Z pomocą przyszło google – szanowny pan doktor to zdjęcie kupione na jednym ze stock-ów do kupowania zdjęć (co prawda tego zdjęcia już kupić nie można, ale google jeszcze „pamięta” że niedawno można było je kupić na platformie 123rf.com
2. skoro Pan doktor nie jest tym za kogo się podaje, to sprawdzimy kim jest ów amerykański pan. Jedyny lekarz jakiego udało mi się namierzyć, to profesor David Berger, ale na zdjęciu nie jest podobny i … Jest profesorem od religii, wyznań i Judaizmu. Przypuszczam, że z odchudzaniem ma tyle wspólnego co ja z baletem.
3. no to na stronie z super tabletkami znajdziemy kontakt… i tu znowu zonk. zamiast kontaktu formularz kontaktowy – to od kogo mam kupić tabletki ?? Co to za firma, że nawet adresu żadnego nie podaje, albo to ściema, albo zarejestrowana na Kongo, Wyspach Owczych albo Bangladeszu.

4. już miałem zamknąć okienko gdy nagle wyskoczyło mi, że właśnie specjalnie dla mnie jest suuuuuuuper promocja i teraz dostaję rabat 50% ! na decyzję mam tylko 2:59, 2:58…
5. poklikałem jeszcze chwilę i o dziwo znalazłem jeszcze jeden kontakt do tej firmy: telefon zaczynający się od (0 708) czyli bardzo drogo płatna infolinia… ja nie zadzwonię, bo siedemsetki mam zablokowane.
6. Już miałem kupić i… nie mogę, bo kolejna suuuuuuuper promocja, kup większe opakowanie zyskaj nawet 400 zł
7. Dla tych co chcieliby złożyć jednak zamówienie informuję, że kupujecie nie preparat, a Voucher klubu rabatowego, a tabletki dostajecie gratis, więc jeśli będą nieskuteczne to reklamację możecie sobie wsadzić, bo kupiliście voucher na nie wiadomo co.

Czy tabletki Bioveliss Tabs są skuteczne? – są różne opinie, ja nie umiem jednoznacznie określić czy są… może są, tylko nie wiem na co, bo jeśli skuteczność tabletek jest mierzona rzetelnością opisu wraz z piejącymi z zachwytu pseudo klientkami, które schudły po 25 kg w dwa tygodnie i nie zrobiły im się rozstępy, to gratuluję photoshopa.
Wg mnie to oszustwo…

Bioveliss Tabs opinie

Bioveliss tabsPreparat profesora Bergera – Bioveliss Tabs – opinie