FISH XXL – aktywator brania ryb – czy działa? opinie

Na niby portalu TA News pojawił się wpis: „Kłusownicy z Łomży złowili ryby na zabronioną przynętę” i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że artykuł jest z palca wyssany. W tym samym niby portalu jest inny, a właściwie taki sam artykuł tyle, że napisany po czesku, a kłusownicy już nie są z Łomży tylko z pięknego czeskiego Prostějova. Ów artykuł ma tylko jedno zadanie, nakłonić do wejścia na stronę sprzedażową i zakupienia kolejnego cudownego preparatu, tym razem jest to Aktywator przynęty FISH XXL. Zastanawiające jest dlaczego strona jest tak natarczywa i z takimi błędami językowymi wykonana. Prawdopodobnie dlatego, że dla sprzedających nie liczy się dobro kupującego, ani zaspokojenie ich potrzeb, a tylko i wyłącznie zysk. Cały ten portalik TA News jest napisany w kilku językach jednocześnie: po polsku, czesku i angielsku… na dodatek artykuł napisany przed mniej więcej rokiem (październik 2017), a komentarze niby klientów lub potencjalnych klientów są z 5 minut temu, 25 minut temu, 6 minut temu…  czemu nie ma z 6 miesięcy temu ??? odpowiedź może być tylko jedna, bo są to oszukane komentarze napisane przez właściciela portaliku. Przejdźmy może do samej strony sprzedażowej i właściwości ów aktywatora przynęty Fish XXL. Czy to w ogóle działa i jakie opinie na ten temat możemy znaleźć na sieci, a także jakie wnioski możemy wyciągnąć sami. fish xxlNa stronie sprzedażowej wiele pięknych opisów i zdjęć (niektóre raczej przesadzone z wykorzystaniem photoshopa) wszystko ładnie pięknie, byle tylko zamówić niezwykle skuteczny i jedyny w swoim rodzaju aktywator fish xxl. Problem w tym, że na stronie nie ma żadnych ŻADNYCH danych sprzedawcy (w polityce prywatności również nie ma, jedynie wyświechtane regułki z google) i jedyne co masz zrobić to podać swoje dane kontaktowe, by sprzedający mógł zadzwonić do Ciebie i zebrać dane do wysyłki towaru.

Aktywator Fish XXL – czy działa? opinie

Na „ta News” są opinie, niektóre wraz ze zdjęciami (dodane 6 minut temu ?!?) jaki niby ten aktywator jest skuteczny tyle tylko, że to zdjęcia są ściągnięte z sieci i występuje na dziesiątkach innych stron, nie tylko z aktywatorem ale totalnie różnych tematykach, blogach itp. wystarczy zapytać google i efekt taki jak na zdjęciu obok. Więc czy tak naprawdę ten preparat działa? Ja nie sprawdzę, bo jeśli na wstępie oszukują ze zdjęciami i opisami, to jaką mam gwarancję, że nie oszukują ze skutecznością tego preparatu ? A opinie na stronach prowadzących do strony sprzedażowej niestety nie są prawdziwe. FISH XXL nibble activator – na sieci nie znalazłem rzetelnych opinii o tym czy on rzeczywiście działa. A rybkę lubię i to nie taką z nadmorskiej smażalni, ale własnoręcznie złapaną i przygotowaną.

Fish XXL cena

Cena na dzień dobry jest obniżana z 298 zł na 149zł (pomijam fakt, że nie wiadomo czy z wysyłką, czy bez, nie wiadomo jakie są gwarancje skuteczności i nawet nie wiadomo kto to sprzedaje). 50% rabatu na start? takie promocje to tylko w Biedronce. A zamówienia przez telefon? hmmm jakoś wszystko co zamawiałem przez telefon odbijało mi się czkawką przez długi czas. Ale może to jest skuteczna metoda na pozyskanie klientów? I na dodatek mają ich tak dużo, że jeden przekazuje drugiemu, że ma taki super aktywator do łowienia ryb, że rzeczywiście za chwilę skończą się ryby nie tylko w polskich rzekach, ale i morzu. Moim skromnym zdaniem sama obniżka ceny to za mało by kogoś skusić, powinny być dane formy sprzedającej (odpowiedzialnej) za produkt Fish XXL, dane firmy, adres, telefon, żeby w razie np. skażenia wód wiadomo było kogo szukać. A jak przyjedzie kurierem cegła?