Slimberry (BerryFast+) czy to oszustwo? czy działa? opinie, cena, forum

Niestety o ile przed wakacjami waga elegancko mi spadała, o tyle po wakacjach już jest zdecydowanie gorzej. Niechciane kilogramy wróciły i to z tzw. efektem jojo… przed wakacjami schudłem ponad 5 kg, teraz waga jest o 6 wyższa… Więc czas poszukać czegoś nowego na odchudzanie.  Trafiłem na nowy preparat Slimberry, reklamowany na twoje piekno peel.

Slimberry – czy działa?

Otóż na stronie pełno opinii zachwalających, zachwycających i same ochy i achy. np. Daria: działa! -7 kg i szczupłe nóżki na lato 🙂 hihi  Tylko, że Daria okazuje się zdjęciem ściągniętym z sieci, gdzie indziej jest ona Lynette Gonzalez, Tanya Rivera albo Barry Mieny.

Na dole jest formularz do dodania komentarza, ale nie ma możliwości dodania zdjęcia, więc skąd się biorą zdjęcia w komentarzach ?? Poza tym, komentarze wszystkie dodane kilka godzin temu, a żadnego tydzień temu? rok temu ? I każdy komentarz ma lajki po 30-20 laków w kilka godzin, tylko skąd te lajki? z fejsa? no nie… tam nie ma żadnego fejsa…  Wszystkie komentarze to OSZUSTWO! Na stronie jest pełno niezwiązanych ze sobą faktów o tym jakie to cudowne działanie mają aronie, błonnik itd. ale nie piszą, że te kapsułki (tabletki?) mają takie działanie.

Slimberry z formułą BerryFast+ poleca Michał Borowski

Slimberry z formułą BerryFast+ poleca Michał Borowski
Slimberry – Michał Borowski zdj.shutterstock

Zdjęcie rzekomego Michała Borowskiego jest wzięte ze stock-a, dodatkowo rzekomy Michał Borowski prowadzący nieistniejącą klinikę w Warszawie, również figuruje jako zadowolony bezrobotny w Szwajcarii, gdzie znalazł właśnie pracę – gratulujemy. Zdjęcie na bezczelnego wklejone na stronę, że niby ktoś taki, komu w miarę pozytywnie z gęby patrzy jest super polecającym jakiś tam specyfik, który de facto jak na dole strony podkreślają, że Slimberry: Produkt nie jest wyrobem medycznym. 

Kolejną, wydawałoby się być maksymalną bezczelnością jest totalny brak kontaktu do sprzedawcy. W Polsce obowiązują przepisy,a także normy społeczne nakazujące aby na stronie internetowej sprzedawcy były namiary na firmę: nazwa, adres, telefon, NIP itd. Tutaj nie ma nic. Ani telefonu, ani emaila, ani adresu. A co jak w tych kapsułkach będzie trucizna? kogo będziecie ścigać? kto jest odpowiedzialny za preparat? SlimBerry opinieA może to sproszkowany azbest prosto z Chin? Podziwiam ludzi, którzy dają się na to naciągnąć, a że się dają to jestem na 100% pewny, bo jakby nie było naiwnych to ten proceder umarłby śmiercią naturalną, ale nie nadal się rozwija i powstają kolejne strony o rzekomo cudownych preparatach robiących totalne cuda, ze zdrowiem, nadwagą, cellulitem. Normalnie magia, zażywasz kilka kapsułek i już jesteś światowej sławy modelką, chudszą o 78kg, bez cellulitu, z idealną figurą, a to wszystko za sto parę złotych prosto od jakiegoś nołnejma, który nawet nie ma odwagi się podpisać. Ważne jest też, że tak naprawdę nie wiem ani co , ani od kogo kupujemy, bo ten niby lekarz to co to jest? A jaka jest wasza opinia?

Formuła berryFast+ opinie

Kolejna ściema to zapewne sama formuła BerryFast+, ktoś o tym słyszał, zarejestrowana gdzieś? Jakby była zarejestrowana w jakimkolwiek kraju jako działający preparat to by się tym od razu chwalili, a skoro tego nie robią, to jest preparat działający na zasadzie cukierków lub placebo. Przeszukałem niejedno forum, ale póki co żadnych opinii nie znalazłem na ten temat, a szkoda… można byłoby się pośmiać. Ja nie kupiłem i nie zamierzam, choć przyznam, że zrzucenie kilku kilogramów leży mi na wątrobie do tego stopnia, że nie mogę spać. Ciuchy też przestają się dopinać, a idzie jesień wielkimi krokami i może być problem, tym bardziej, że jak zacznie siąpić jesienny deszczyk to trudniej będzie o ruch na powietrzu. No i cena też jest trochę odstraszająca – niby promocyjna cena, ale jednak…

Slimberry cena – apteka, allegro

Zawsze szukamy jakiś alternatyw do tańszego zakupu, ale póki co żadna apteka nie sprzedaje tego czegoś, na allegro też nie widziałem niestety. A te promocje na stronie sprzedażowej ? że niby taki cudowny preparat i normalnie kosztuje kilka razy tyle, ale tylko dzisiaj, tylko teraz masz suuuper rabat, i dodatkowo okazyjna cena obowiązuje tylko przez najbliższe minuty… ehhh

SlimBerry opinie negatywne…

Wg mnie nie ma prawa działać. Skuteczne preparaty (nawet nie medyczne) nie są oparte na totalnym kłamstwie, a na stronie Centrum Odchudzania twoje piękno są tylko kłamstwa. Czy dzisiejsza rzeczywistość musi opierać się tylko i wyłącznie na kłamstwie, oszustwie i naciąganiu ? Moja opinia jest negatywna. 🙁 Zobacz także: profesor Feliks Jaworski. Niektórzy mylą też ten preparat z innym, który był dostępny kilka lat temu na rynku o podobnej nazwie Slimbery (tak tak, slimbery przez jedno „r”).

3 thoughts on “Slimberry (BerryFast+) czy to oszustwo? czy działa? opinie, cena, forum”

  1. a to nie lepiej jeść po prostu owoce zamiast tabsy? Poza tym wydaje mi się, że te wszystkie preparaty, niezależnie, czy działają czy nie, czy są skuteczne czy tylko wyciągają kasę, to na pewno nie zmienią naszej mentalności. Tzn Jeżeli non stop siedzimy w fotelu przed TV, zażeramy się piwskiem i chipsami, i nasz ruch polega na przełączaniu kanałów na TV, to nie ma bata, żebyśmy schudli, czy żeby nasza kondycja była ok. Uważam, że ważne jest aby każdy miał zarówno umiar w jedzeniu, jak i miał odpowiednią ilość ruchu i to nie ma znaczenia cy to będzie bieganie, jeżdżenie rowerem, czy spacery z psem, a także jakieś siłownie, baseny czy inne wynalazki – bez ruchu nie ma szans na bycie szczupłym i żadne slimbery nie pomoże – taka jest prawda… poza tym slim bery też kosztuje, a tą kasę można wykorzystać w lepszy sposób, np. na karnet na siłkę 😛 pozdro

Comments are closed.