Dom z Papieru – sezon 4 – opis odcinków

Dom z papieru sezon 4 wraca na ekrany. Dostępny na Netflix już 3 kwietnia 2020 roku. Wybuchowy i niesamowicie ekscytujący hiszpański serial należy do najpopularniejszych tytułów na Netflix, poniżej co wiemy o czwartym sezonie Domu z Papieru, czego można się spodziewać w następnym sezonie? kto powróci?

Informacja o kontynuacji Domu z Papieru nastąpiło, zanim część trzecia została wyemitowana. Zostało to ogłoszone z wyprzedzeniem przez twórcę, Álexa Pinę.
Álex Pina to człowiek instytucja, który na dobre zaistniał na Platformie NETFLIX i z całą pewnością można stwierdzić, że widywać go będziemy na Netflixie przez wiele lat. Dodatkowo należy wziąc pod uwagę, żę podpisał w 2019 roku wyłączną umowę z Netflix. Dom z Papieru odniósł natychmiastowy sukces po tym, jak Netflix zaprezentował go na arenie międzynarodowej. Pierwsze dwa sezony były emitowane na antenie Antenna 3 w Hiszpanii, zanim stały się pełnym Netflix Original na sezon 3. Sezon trzeci Domu z Papieru został wyemitowany 19 lipca 2019 roku. Ponad 34 miliony przybyło, aby oglądać program na całym świecie. Program jest często wspominany w filmie Netflix na temat relacji inwestorskich, mówiąc, że był kluczowym czynnikiem napędzającym międzynarodowy rozwój.

Alex Pina powiedział:

„To była skomplikowana decyzja, było wiele powodów, by nie wracać. Z jednej strony była to krótka i zakończona seria o napadzie. Z drugiej strony bohaterowie stają się milionerami, a zebranie ich na kolejny napad wydawało się czymś zdalnie niemożliwym, ale zdaliśmy sobie sprawę, że był to zespół o innych cechach niż widzimy w opowieściach o napadach doskonałych ”

Dom z Papieru sezon 4

emisja Polska i świat: 3 kwietnia 2020 roku. Alex Pina potwierdził, że filmowanie i produkcja następowały bezpośrednio po części 3, która zakończyła się na początku 2018 r. Filmowanie dla części 4 zostało potwierdzone przez Alvę Morte, która została ukończona w sierpniu 2019 r.

Co zobaczymy w kolejnych odcinkach sezonu 4:

Sezon 4 odcinek 1

Z ostatniego odcinka 3 sezonu wiemy, że Pani Inspektor żyje, a blef polegający na jej zabiciu miał tylko za zadanie wyprowadzić z równowagi Profesora. Pani inspektor Raquel Murillo otrzymuje od Alicii Sierra propozycję nie do odrzucenia: albo pomoże w ujęciu Profesora i całej ekipy albo… dostanie 30 lat odsiadki. Szantaż emocjonalny oczywiście na najwyższym poziomie. Jeden z zakładników – szef ochrony banku ucieka z oblężonego banku. Czy ciężko ranna Nairobi przeżyje? I jak zakończy się wewnętrzny konflikt (kolejny) w grupie naszych bohaterów?
Każdy wie, że najlepszą obroną jest atak. Policja decyduje się iść za ciosem i przeprowadza kolejny atak, tym razem odcinając „wizję” Profesora na to co dzieje się w banku. To i wiele więcej już niebawem na Netflixie.

Sezon 4 odcinek 2

To coś więcej niż napad… ale czy w sytuacji gdy nie da się wyjść z banku wg pierwotnego planu ucieczki wobec chaosu jaki zapanował da się zrealizować „plan B.”?

Pełny opis odcinków Sezon 4 już wkrótce.

Znaleziono po tagach: dom z papieru sezon 4, s04e01, s04e02, la casa de papel season 4, dom z papieru odcinki

 

Ile odcinków Dom z Papieru sezon 4?

Tak jak i w sezonie 3 tutaj również Dom z Papieru sezon 4 ma nakręconych 8 odcinków.