moctivin - opinie

Moctivin – cudowny preparat na grzybicę – czy działa? opinie

Moctivin – cudowny preparat grzybicę paznokci, skóry i narządów wewnętrznych. Od niedawna reklamują go wszędzie gdzie się da, pełno stronek sprzedażowych wi wszystkie kierują na stronę produktu, gdzie znajdujemy tam takie oto kwiatki:

Moctivin polecany przez specjalistów

Nazywam się Jarosław Bilski i od ponad 10 lat pomagam osobom zmagającym się z problemem grzybicy. Schorzenie to ewoluuje w bardzo szybkim tempie – jeszcze w XX w. za jedyny patogenny gatunek grzyba uważano Candida albicans, a dziś może zaatakować nas aż 14 różnych gatunków.

W sieci nie ma wzmianki o ów Jarosławie Bilskim, chyba, że chodzi o specjalistę od USG ze Skarżyska Kamiennej, w co śmiem wątpić. Produkt robiony przez (lub na zlecenie) RevitaPharm (spółki zarejestrowanej na Gibraltarze – miejscu gdzie nie płaci się podatków i można ukryć osoby odpowiedzialne za spółkę) wątpliwe by jakiś lekarz Jarosław Bilski ze Skarżyskiej Kamiennej firmował to cudo.

Opinie o Moctivin

Na stronie sprzedażowej mamy kilka opinii zadowolonych klientów i już na starcie widać, że jest to oszustwo, ponieważ pan Marek, 65 lat, Grudziądz okazuje się nie być Panem Markiem, tylko zdjęciem kupionym na jednym ze Stocków a kopii tego samego zdjęcia w sieci są tysiące… Czy produkt który rzeczywiście działa – w sensie, że jest skuteczny trzeba budować fałszywą opinią? Może warto byłoby sprawdzić co się sprzedaje, zrobić próby badania, a potem w oparciu o prawdziwe opinie wprowadzać na rynek coś co może mieć wpływ na nasze zdrowie.

„Moctivin to wielki powrót do źródeł medycyny naturalnej”

tak przynajmniej twierdzi Specjalista w dziedzinie dermatologii Małgorzata Witkowska, która również okazuje się nie być tą osobą za którą ją przedstawiają na stronie internetowej. moctivinWystarczy kilka kliknięć i już wiadomo, że słowa: Powiem tak: żadne badania laboratoryjne nie są w stanie 100% wykazać, że za zmianami chorobowymi w organizmie stoi grzyb. Tego rodzaju schorzenia są trudne do diagnozowania, bo zwykle grzyb rozwija się powoli. Jeśli nawet zostanie zidentyfikowany, w takich przypadkach leczy się często same objawy, a nie przyczyny.mówi osoba która nie istnieje, zdjęcie występuje również na tysiącach stron, a kupiono je na jednym ze stocków. Jak tu zaufać komuś kto sprzedaje jakieś niby cudowne preparaty, które w 100% opierają się na kłamstwie?

Oszukane promocje

317zł 137zł
Zamów dzisiaj i oszczędź 180 zł, otrzymaj darmową wysyłkę.
Jutro promocja przepada!

Nie przepada, wchodzisz na kolejny dzień i jest ta sama promocja (a jak nie ma to wystarczy, że w przeglądarce wyczyścisz ciasteczka i już jest na nowo.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dobry żart prawda? na stronie nie ma żadnych danych sprzedającego, nie wiadomo kto sprzedaje, ani skąd wysyła, chcesz zwrot pieniędzy? a od kogo? możesz wysłać preparat na księżyc, może ufoludki oddadzą Ci kasę. Jeżeli jeszcze do tej pory nie jesteś pewien czy chcesz kupić ów suuuper preparat na grzybicę, to lepiej kup sobie coś na mózg. Skieruj się do najbliższej apteki i wybierz coś na głowę, a przy okazji zapytaj o lek na grzybicę, aptekarka sprzeda Ci coś za kilka złotych. Nie znajdziesz ani adresu sprzedającego, ani NIPu, ani telefonu, ani nawet e-maila. TYLKO formularz zamówienia. Zamów zapłać i spadaj – takie jest podejście sprzedawcy, a jak dostaniesz kamień zamiast cudownego preparatu to sam sobie jesteś winien.

Moctivin – cudowny preparat na grzybicę – czy działa?

Ja nie sprawdzę czy działa, bo nie zamierzam paść kieszeni oszustom, którzy wciskają jakąś lewą podróbkę prosto z Chin za 50groszy i sprzedają za ciężkie pieniądze. Jeśli Ty sprawdziłeś i działa napisz do mnie. podzielę się ze światem Twoją opinią.

Oszustwom stop!!!