Profesor Robert Travis – jak zarabiać pieniądze?

Pojawił się ciekawy artykuł w którym niejaki profesor Robert Travis za drobną opłatą pokazuje jak zarabiać naprawdę gruby hajs.wystarczy że kupisz poradnik i potem tylko zainwestujesz kilkaset złotych by osiągać zyski na poziomie kilku tysięcy tygodniowo. Nawet 12.000 zł przez miesiąc. Brzmi ciekawie, tylko… że będąc niedowiarkiem poszukałem coś więcej o profesorze Travisie i okazuje się, że google milczy. Jest taki wogóle? jedyna wzmianka pojawiła się kilka dni temu na wykopie (ale wykop nie jest ani wyrocznią, ani źródłem informacji). Bardzo zależałoby mi na tym, aby dowiedzieć się coś więcej.

Metoda profesora Roberta Travisa

Chciałbym zasięgnąć opinii czy ta metoda działa, ale komentarze na stronie pl-yourinvest.retireyoung kropka eu z logiem wall street magazine (de facto też podejrzane, redakcja, a nie ma żadnego kontaktu?) komentarze sprawiają wrażenie komentarzy ze społecznościówek, ale takimi nie są 🙁  Bardzo zainteresował mnie ten temat i jeśli ktoś ma sprawdzone informacje proszę o kontakt, chętnie zainwestuję, a nie chciałbym naciąć się jak przy żelach do paznokci czy masażerach do głowy – gdzie inwestycja nigdy mi się nie zwróciła.

Opinie o metodzie Travisa

Wszelkie informacje i opinie o metodzie profesora Travisa mile widziane, szczególnie od osób które skorzystały i rzeczywiście zarabiają, nawet jeśli zarobki są mniejsze niż opisywane na stronie.