Artrive – krem na ból stawów i mięśni – opinie

Bolą cię mięśnie albo stawy? Jeżeli szukasz jak pozbyć się bólu mięśni i stawów szybko domowym sposobem zapewne trafiłeś na medyczny blog Małgorzaty Wielczkowskiej. Blog powstał bardzo szybko żeby nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Problem polega jednak na tym, że pani Małgosia wpis na blogu robiła zdecydowanie za szybko prawdopodobnie dlatego, iż poprzednie preparaty które jeszcze niedawno reklamowała okazały się mało skuteczne. Blog pozostał, opisy pozostały, zdjęcia również, natomiast została zmieniona tylko nazwa preparatu. Tym razem pani reklamuje preparat o nazwie ARTRIVE.
ARTRIVE to preparat na ból mięśni i stawów. Problem w tym, że zdjęcia na blogu pozostały z pośladkami oraz kremem Hemovire który służy do walki z hemoroidami. Artrive

Schemat bloga medycznego dokładnie ten sam czyli z palca wyssane komentarza zdjęcia ściągnięte z sieci, a wszystko ma udawać wtyczkę facebookową. Po prawej stronie bloga widzimy niby jakiś blogerów online, nie wiadomo skąd wzięli zdjęcia, a także lista postów również za szybko zmieniana i posypały się daty 14 grudnia 2018 nałożył się na 12 lipiec 2017 i tak dalej.

ARTRIVE – jak zamówić?

przechodzimy do zamówienia … otwiera się strona Kremu ARTRIVE wszystko pięknie opisane: krem ARTRIVE pomaga na bóle stawów, bóle mięśni, stany zapalne układu ruchu, choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, a także na sztywność stawów, nadwyrężenia spowodowane pracą fizyczną. Wystarczy złożyć zamówienie w okazyjnej cenie z 50% rabatem cena zamiast 174 zł tylko przez najbliższe kilka godzin i jest 97 zł (na końcu strony drobnym druczkiem dowiaduje dowiadujemy się, że jeszcze plus 20 zł za przesyłkę)

ARTRIVE – opinie

Poniżej na stronie sprzedażowej mamy opinie specjalistów i okazuje się, że to są nasi dobrzy znajomi którzy reklamowali już i polecali inne specyfiki niejaki Wiktor Walentynowicz oraz Joanna Pogoda o tym że są to oszukani specjaliści Pisałem już w innym artykule tutaj , a skoro tacy „specjaliści” polecają to jak ten krem może być prawdziwy i skuteczny???

Na samym dole mamy formularz zamówienia Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest tutaj wymienione jakaś firma z Anglii, mamy też regulamin. W treści regulaminu mamy podane „reklamacje i gwarancje” punkt 7 w paragrafie 10: towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres ul Pileckiego w Warszawie i dokładnie to numery adresowe. Więc jeżeli chodzi o to jak ten sklep funkcjonuje to tutaj duży plus bo są podane namiary. Może nie są na wierzchu ale są!!! i możemy je bez problemu znaleźć. Polityka prywatności: administrator danych firma zarejestrowana w Anglii i standardowe formułki.

Czy Artrive działa?

Czy krem ARTRIVE działa czy nie działa trudno ocenić… natomiast opinie specjalistów to na pewno jakaś żenada.