detoxic

Detoxic – środek na pasożyty – opinie

Wszędzie ostatnio wyskakują reklamy środka na pasożyty DETOXIC, więc w końcu kliknąłem w reklamę, bo może jakieś jest zagrożenie, a ja nic o tym nie wiem… a zagrożenie trzeba zwalczać w zarodku.

Otworzyła się strona Akademia Prywatnej Opieki Zdrowotnej, a na niej opisane wszystkie możliwe zagrożenia jakie niosą za sobą pasożyty, jakie to zniszczenia robią, wręcz są bardziej niebezpieczne od wszelkich zagład na ziemi. A pod koniec artykułu przenosiny na stronę sprzedażową jedynego cudownego „leku” na te pasożyty.

 

Jednakże takich bzdur dawno nie czytałem:

 1. „Marek Rabczyński Wywiad z specjalistą medycyny, dyrektor krajowe laboratorium Parazytologii” – Ani nie ma takiego dyrektora, ani nie ma krajowego laboratorium Parazytologii
 2. Jest w Polsce Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego PAN w Warszawie, ale odcinają się oni od tego pseudo leku pisząc to na swojej stronie głównej.
 3. „Ministerstwo Zdrowia przebadało żywność sprzedawaną w mieście i okazało się…” – jakim mieście ?? Bangkoku??
 4. Ministerstwo Zdrowia nie przeprowadza badań, tylko co najwyżej je zleca.
 5. Akademia Prywatnej Opieki Zdrowotnej – co to jest i gdzie to jest i w ogóle co to za twór?
 6. Na jednym ze zdjęć widać jak są przeprowadzane badania przez ministerstwo – widelcem i palcami bez rękawiczek ! (zdjęcia poniżej na końcu artykułu)
 7. Każdy sprzedający powinien się uwiarygodnić podając chociażby dane firmy (adres, telefon, nip… cokolwiek) spróbujcie coś znaleźć na tej stronie – powodzenia.
 8. Błędy na stronie jakich też dawno nie widziałem, literówki i teksty pisane wg schematu” polski mowa, trudny mowa”
 9. Najpierw piszą: „Dlaczego Detoxic jest tak skuteczny? Co odróżnia ten lek od innych metod oczyszczania organizmu z pasożytów?”
  a następnie: „Oświadczenia dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa środka Detoxic nie zostały ocenione przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). FDA dokonuje jedynie oceny żywności i leków, a nie suplementów takich jak ten produkt.” – no to lek, czy suplement?
 10. Na końcu ich strony drobnym druczkiem: Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania czy leczenia żadnych chorób, ani też im nie zapobiega.

To po sprzedajecie to coś o nazwie DETOXIC skoro sami uważacie, że nikogo to nie wyleczy ?

Pytanie zostawię jako retoryczne. Odpowiedzcie sobie Państwo sami.

Galeria do wpisu: