Sibutramina – gdzie kupić?

Sibutramina – lek na skuteczne odchudzanie ?

Jak każdy, kto walczy z nadwagą tak i miałem ten problem, że żadna dieta cud nie działa, a jak ewentualnie działa to okazuje się, że tylko na chwilę, by potem mieć efekt jojo. Otyłość jest problemem. Niektórzy decydują się na walkę przy pomocy preparatów z zawartością sibutraminy mimo iż jest jest to substancja szkodliwa dla zdrowia i pozwolenie na jej sprzedaż zostało zawieszone w 2010 na rynkach Unii Europejskiej z powodu skutków ubocznych, dlatego w 2018 roku w Polsce nie można jej kupić. 🙁 Sibutramina zwiększa ryzyko zawału mięśnia sercowego i udaru mózgu. Stwierdzono zwiększenie zgonów u osób, które ją brały. Lek można kupić nielegalnie w krajach Unii Europejskiej przez internet czy bezpośrednio od sprzedawców.

Sibutramina jest zawarta m.in w : Zelixia, Meridia, Meizitang. Sibutramina wywołuje u osób, które stosują ją stosują niepożądane, a przede wszystkim groźne skutki uboczne. Zażywanie tabletek z sibutraminą może powodować kłopoty ze snem, bezsenność, obudzenia po dwóch godzinach jako efekt wtórnego wychwytu sibutraminy, problemy z wypróżnianiem, drastyczny spadek koncentracji i niemożność prowadzenia pojazdu. U mnie zażywanie leku z sibutraminą spowodowało silne nadciśnienie (220/160). Spadek masy ciała pod wpływem sibutraminy jest spowodowany obniżeniem łaknienia, jednak kiedy skończyłem zażywać te tabletki apetyt wrócił, a waga znów wróciła do stanu sprzed tabletek z sibutraminą.

Kuszące dla kupujących środki z tą szkodliwą substancją jest to, że jej sprzedawcy piszą iż można po niej schudnąć nawet dziesięć kilogramów w cztery tygodnie. Niestety nie jest to prawda – u mnie waga spadła o 1,5 kg w ponad miesiąc… Osoby, które dużo czytają na temat diet i naprawdę chcą schudnąć powinny wiedzieć, że ten lek nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo ryzyko duże, a skuteczność niestety niewielka…

Gdzie kupić tabletki z sibutraminą w 2019r.?

Ja miałem tabletki jeszcze sprzed zakazu (2010r.) i skuteczność ich pozostawiała wiele do życzenia, od kilku lat testuję różne inne środki, ale efekty niestety nie są zadowalające. W Polsce na pewno z legalnego źródła ich nie kupisz, a kupować z nielegalnego nie polecam, bo można zamiast tabletek dostać w najlepszym wypadku kapsułki z gipsem, a w najgorszym kapsułki z trutką na myszy lub jakimś innym gównem. Teraz co chwilę ktoś się pyta gdzie można kupić te tabletki? Niestety nie pomogę, bo nie wiem czy i gdzie, kilka lat temu dałem się naciąć na zakup od osoby przez stronę z ogłoszeniami, wpłaciłem pieniądze i słuch o tym kimś zaginął. Ani kasy, ani tabletek… i co za 50 zł będę po policji się ciągał? Dlatego nie polecam „dziwnych źródeł” a także nie polecam sibutraminy? znalazłem lepszy środek, ale o tym w innym artykule. Jaki? poszukaj na blogu 😉 Dlaczego Sibutramina została wycofana? bo wyrządzała więcej szkody niż pożytku i dlatego nie ma jej ani w aptece, ani na receptę, ani w ogóle nie do dostania w Polsce.