ibd - hybrydy opinie - żele ibd

Hybrydy IBD – opinie, gdzie kupić? (żele IBD)

Obecnie używam lakierów hybrydowych firmy IBD. Jest to amerykańska marka obecna na polskim rynku już od dłuższego czasu. Z produktów tej firmy znajdziemy wszystko co jest potrzebne do wykonania paznokci hybrydowych. Ja używam:

  • bonder IBD – nakłada się na oczyszczone i odtłuszczone płytki paznokciowe celem zwiększenia przyczepności kolejnych warstw lakieru
  • baza IBD base coat – podkładowy lakier hybrydowy przeźroczysty, utrwala się go w lampie UV.
  • lakier kolorowy IBD Just Gel Polish – jest to kolorowy lakier hybrydowy, paleta kolorów jest ogromna, na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie, lakier oczywiście utrwala się w lampie UV.
  • Baza wykańczająca IBD – top coat – jest to przeźroczysty lakier wykończeniowy nadający niesamowitą głębię i połysk koloru, utrwala się się go w lampie UV. Po utrwaleniu paznokcie wystarczy przetrzeć cleanerem.

i to koniec.

Kiedy paznokcie chcemy zdjąć, używam specjalnego środka z tej samej firmy IBD remove i klipsach trzymam paznokcie ok. 10 minut i cała warstwa lakieru odchodzi jako jedna duża błona. W przypadku tych lakierów nie ma mowy o żadnym drapaniu, zdrapywaniu i podrażnianiu płytki mechanicznymi metodami usuwania hybryd. Nasze paznokcie nadal są w bardzo dobrej kondycji. Wystarczy je odpowiednio przygotować i nałożyć nowy wybrany kolor. Bardzo polecam używam od 8 lat i nigdy się nie zawiodłam. Nie zamierzam zamienić na żadną inną markę, szczególnie reklamowane przez celebrytki.

Hybrydy IBD – opinie…

Opinie o tych hybrydach nie mogą być inne niż baaaardzo pozytywne, szczególnie, że wysoka trwałość połączona z mega kolorami i łatwością ściągania stawia te lakiery na pierwszym miejscu. Moje wszystkie znajome są również mega zachwycone, więc ich opinie są również 3 x tak

 

Hybrydy IBD – gdzie kupić?

Nie pytajcie gdzie kupić, same poszukajcie promocji. Zazwyczaj kupuję je w drogeriach internetowych lub na allegro. Ja często kupuję w promocji. Należy pamiętać, że taki lakier wystarczy nam na bardzo długo, więc nie kupujmy dużo buteleczek na start.