Jak szybko zarobić pieniądze przez internet? Jeden ale skuteczny sposób

Jak zarobić prawdziwe pieniądze siedząc przed komputerem i robiąc to co lubisz najbardziej, czyli grać ? żadne ankiety, wysyłanie maili, czy oglądanie reklam… Zarabiasz robiąc to co misie lubią najbardziej grasz w gry. Tak potwierdzam, można zarobić na grach.
Moim ulubionym sposobem jest granie w Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Gra wydana jest na platformę STEAM i dostępna na większość systemów: Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, Xbox 360 (Xbox Live Arcade) a także PS3 (za pośrednictwem PlayStation Network).

Jak można szybko zarobić pieniądze przez internet?

Gram oczywiście na moim wypasionym kompie z Windowsem. Do rzeczy: zarabiam na pozyskiwanych przedmiotach z gry np. skórki do broni lub karty kolekcjonerskie, co prawda można je samemu wykorzystać, ale ja je wolę sprzedać. Kwoty nie są duże, ale jak ktoś jest cierpliwy to niezłą kaskę można wycisnąć. Wczoraj w tej grze wygrałem rękawiczki „BLOODHOUND brązowe” warte ponad 800zł, ale ja chciałem je szybko sprzedać więc w ciągu godzinki udało mi się je opchnąć za 480 zł, może dla Was to nie dużo, ale dla mnie to spora kaska.
Dodatkowo na końcu poszczególnej rundy co chwilę wypadają Karty Kolekcjonerskie, zbierasz ją, ląduje w ekwipunku i ją za chwilę sprzedajesz. Dorobić się także można na śledzeniu aktywności na STEAMie – co jakiś czas są dodatkowe akcje, gdzie pojawiają się karty kolekcjonerskie, które można zbierać lub od razu sprzedać na rynku. Zarobioną kasę można albo od razu wydać – moja ulubiona forma XD, albo można przy pomocy serwisów internetowych ją wypłacić.

Dla tych co nie wiedzą co to jest CS:GO – choć w dzisiejszych czasach nie wielu jest ludzi, którzy nie znają jednej z najbardziej popularnych strzelanek.
Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – wieloosobowa strzelanka stworzona przez firmy Hidden Path Entertainment i Valve Corporation i wydana przez tą drugą w sierpniu 2012roku. Bez wątpienia Counter-Strike: Global Offensive jest jedną z najpopularniejszych gier FPS rozgrywanych w ramach sportu elektronicznego. I jako ciekawostkę można dodać, że zawody w CS:GO są częścią mistrzostw świata gier komputerowych Electronic Sports World Cup. W grze dodano dwa nowe tryby: „wyścig zbrojeń” i „demolka”. Mapy zostały wykonane od podstaw. Do rozgrywki dodano także nowe rodzaje broni (Zeus X27, CZ75-Auto).

Powodzenia