Łukasz Nowicki Ujawnia, Jak Zarobił 2,3 Mln Dolarów Po Swoim Bankructwie

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po cudownym artykule gdzie ponoć zbankrutował Piotr Kraśko, a teraz już następny fake news. Tym razem: Łukasz Nowicki Ujawnia, Jak Zarobił 2,3 Mln Dolarów Po Swoim Bankructwie

Najlepsze w tym wszystkim jest to , że strona jest dokładnie taka sama, te same treści, ten sam motyw, tylko zamiast wspomnianego Piotra Kraśko teraz jest Łukasz Nowicki. Kolejne oszustwo!!! A wszystko to reklama ponoć cudownego BTC PROFIT.

Po czym poznać, że BTC profit to jest oszustwo?

  1. strona posługuje się logo Bussiness Insider, a jest na jakiejś dziwnej domenie 2daysonlinenews…
  2. linki na stronie albo nie działają w ogóle, albo wszystkie prowadzą do jednej jedynej strony rejestracji w jakimś tam niby super systemie BTC Profit…
  3. nigdzie nikt nie pisał o tym, że Pan Łukasz Nowicki zbankrutował, i na dodatek dzięki tej platformie dorobił się majątku. Prawda jest taka, że jak ktoś dorabia się na czymś wielkich pieniędzy to o tym nie informuje, tylko zarabia dalej.
  4. treści na stronie „Aby zademonstrować działanie platformy, Łukasz poprosił Aleksandra Rosiak o wpłacenie na żywo 250$ podczas programu.” są nie po polskiemu co już sugeruje przekręt a dodatkowo, dzlego w dolcach skoro jesteśmy w PL?
  5. wtyczka facebookowa jest fałszywa (nie działa, tylko jest link do strony sprzedażowej)
  6. wpłać na platformę BTC profit 250$ i … się z nimi pożegnaj.
  7. Błędy na stronie dyskwalifikują ją całkowicie.
  8. Ciekawe, czy Łukasz Nowicki wie, że jego wizerunek został wykorzystany ??

BITCOIN PROFIT opinie

Skoro nie wypaliło z Piotrem Kraśko, to wypali z Łukaszem Nowickim ?? moja opinia: wątpię. Więcej o przekręcie z Piotrem Kraśko tutaj.

A Łukasz Nowicki dorobiła się dokładnie takiej samej kwoty jak Kraśko? i też na tej samej platformie? i… też po bankructwie ? WOW, jaki zbieg okoliczności!