prof. Jerzy Mirosław Tarchowski – Sliminator

Tak, cały czas szukam, szukam i szukam… a mianowicie szukam dobrego środka na odchudzanie, ale niestety na kilku się już przejechałem (tzn. kupiłem i okazały się nieskuteczne) teraz jestem trochę ostrożniejszy, tzn. najpierw sprawdzam potem kupuję. Trafiłem jakiś czas temu na kolejny środek SLIMINATOR. Zapowiadał się bardzo ciekawie i już byłem skłonny do wydania stówki na ten preparat, ale chciałem jeszcze zobaczyć co to za profesor, którym się podpierają, że wynalazł ten Sliminator. Niejaki prof. Jerzy Mirosław Tarchowski :

„jestem naukowcem, specjalistą z zakresu biologii molekularnej i medycyny naturalnej. Na tej stronie chcę przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które otrzymałem już kilkanaście prestiżowych nagród. Opracowałem naturalną kurację, dzięki której każdy może schudnąć aż 14 kg w 28 dni – automatycznie, bez diety i bez wysiłku.”

Poszukałem w sieci, ale nikt o takim nigdy nie słyszał. Podejrzane!?! Jeżeli dostał nagrody jak to napisano na stronie niezwykle-oferty to powinno o nim być głośno w sieci 🙁 Jak można podpierać się nieistniejącym człowiekiem????? I co to teraz ma być, kolejny fake news? prof. Jerzy Mirosław Tarchowski nieistnieje?? szkoda, bo ten preparat zapowiadał się bardzo obiecująco.

Jeżeli ktoś ma namiary na tego profesora to poproszę o kontakt: pan25@op.pl  Dzięki.

Edycja:

Dziękuję za kontakt, wiele osób napisało. Dziękuję szczególnie za wyzwiska i hejtowanie – uświadamia mnie to w przekonaniu, że wariatów nie brakuje. Nie będę cytował tu takich wypowiedzi bo szkoda czasu i nerwów. Za wszystkie wpisy dziękuję. Niestety na dzień dzisiejszy (11.03.2020) nie mam namiaru na pana profesora Jerzego Mirosława Tarchowskiego – niestety.