African Mango – opinie

Opinie: African Mango – czy to działa???

Każdy kto wielokrotnie się zawiódł ostrożnie podchodzi do każdego kolejnego super środka odchudzającego… Od pewnego czasu pojawia się wszędzie reklama super środka dietetycznego, odchudzającego czy jak go tam zwać: African Mango.

Składu i innych śmieci nie będę przytaczał, bo to nie o to chodzi, można to sobie znaleźć chociażby na stronie „dystrybutorów”. W sieci krąży wiele stron zachęcających do zakupu tegoż cudownego środka, jednakże sposób reklamy jest jak dla mnie zastanawiający. Prawie każda ze stron atakuje jakiś inny środek odchudzający i jednocześnie zachwala African Mango.

African Mango – Czy działa?

Już chciałem przejść do strony zakupowej i kupić, ale okazało się, że firma jest z DUBAJu… poza tym nigdzie, ale to nigdzie nie ma podmiotu odpowiedzialnego za preparat. A co jak w środku zamiast mango jest tarta cegła? albo co gorsze trutka na szczury??? Jednak leki to leki, i zawsze jest podmiot odpowiedzialny (jakiś koncern farmaceutyczny, a tutaj? nawet sobie nie zadzwonisz, bo gdzie? do Dubaju? Jako, że strona jest po polsku, a firma zarejestrowana kilka tysięcy km stąd – ja nie zaryzykuję. Wracam do ćwiczeń i diety mż.

Czy to działa? czy może kolejne oszustwo? Niestety po przygodzie z innym preparatem, gdzie mało się nie przekręciłem, tym razem nie zaryzykuję życia dla być może kilku kilogramów mniej. Ekstrakt z afrykańskiego mango jest obiecujący, niemniej w związku z niedostateczną ilością badań naukowcy są dalecy od rekomendowania go osobom walczącym z nadwagą. A wszystkie komentarze które są na sieci wydają się być albo marketingiem szeptanym (pisanie komentarzy i opinii „za kasę”) albo komentarzami wymyślonymi przez autorów stron zachwalających produkt.

Czy jest skuteczne i faktycznie powoduje spadek masy ciała? mi nie było dane to sprawdzić, jeśli chcecie sprawdźcie sami, ale na własne ryzyko. A jako, że to tym preparacie jest coraz głośniej to niewykluczone, że jest skuteczny, tylko czemu taka ściema przy sprzedaży? African Mango: działa czy nie ?

 

2 thoughts on “African Mango – opinie”

  1. Nie podoba mi się takie chamskie atakowanie innych „konkurencyjnych preparatów” i że tylko Mango jest najlepsze – to taka manipulacja klientami jest :((((

Comments are closed.