Biostenix Sensi Oil New – kolejne oszustwo ? opinie, cena

Biostenix Sensi Oil New – produkt oferowany przez Polski portal zdrowotny. Jak można nazwać coś portalem jeśli zawiera jeden artykuł sprzedażowy oraz przekierowanie do formularza sprzedażowego… tak, wszystkie linki na stronie pl-ret.celebritysnapz.eu prowadzą do formularza sprzedażowego. A wszystkie linki typu AKTUALNOŚCI to oszustwo.

Biostenix Sensi Oil New – krople, które pomagają odzyskać słuch ?

“Nazywam się profesor Romuald Kosiński”. Takie przedstawienie swojej osoby już dyskwalifikuje tego Pana i sprawia, że jest niewiarygodny. Jest Pan naukowcem z tytułem “profesora” jakiej uczelni? Nominacja do nagrody Nobla?? Kto Pana nominował i w jakiej dziedzinie? Śmieszne, dla naiwnych, może kupią kropelki, które może nie zaszkodzą, ale na pewno nie pomogą w odzyskaniu słuchu 20-latka!! Romuald Kosiński nie istnieje!!!! Zdjęcie kupione z jednego ze stocków.

Wszystkie komentarze dodane jednego dnia i wyssane z palca, na stronie nie ma możliwości dodania komentarzy, więc jak użytkownicy mogli je dodać? Tylko właściciel strony dodał sobie komentarze by uwiarygodnić sprzedawany produkt.

Biostenix Sensi Oil New – czy działa?

Wystarczy poszukać trochę na sieci by zobaczyć prawdziwe komentarze osób, które kupiły za kilkaset złoty ów preparat i niestety żadne z nich nie działają…. Kupujesz dodatkowo nie preparat, a dostęp do klubu rabatowego a preparat dostajesz gratis, więc nawet jak nie zadziała to nie masz co reklamować, bo na gratisu nie ma reklamacji… a klub rabatowy przecież działa!!!!! i ta super promocyjna cena? W samym kontakcie strony sprzedażowej jest telefon kontaktowy, ale danych firmy dalej brak! żenada!

Ktoś się daje na to jeszcze nabrać ?