ecoDetoxx i dr Michael T. Jelinek – opinie o środku na pasożyty!

dr Michael T. Jelinek – kto to?

Na stronie medicalfakt jest opis fantastycznego środka na pasożyty. Oczywiście najpierw pokazane są zdjęcia pasożytów, a także jakie niewyobrażalne zniszczenia one robią, co jest faktem niepodważalnym. I oczywiście od razu jest rozwiązanie problemu – cudowny środek na pasożyty ecoDetoxx rekomendowany przez lekarza (??) dr Miechael T. Jedlinek . Pytanie tylko takie, czy ten lekarz rzeczywiście istnieje, a jeżeli tak, to czy wie, że rekomenduje takie coś???? Na stronie jest wywiad ów Pana Doktora :
Ten temat będziemy zgłębiać w oparciu o wiedzę i doświadczenie wielkiego autorytetu Dr Michaela T. Jelinek
Wywiad […] dla Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych.

Problem w tym (co już poruszaliśmy przy okazji innego cudownego preparatu), że Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych nie istnieje!!!!!! – więc to już jest niepodważalny dowód na oszustwo.

Fakt drugi, że ecoDetoxx to oszustwo

Na dole strony medicalfakt kropka pl jest pełno komentarzy udających realnych użytkowników facebooka, ale nimi nie są, a wszystkie linki prowadzą nie do profili facebooka, a do strony sprzedażowej ów preparatu. Dodatkowo zdjęcia pościągane z sieci i twarze ludzi niby zadowolonych z zakupu i samego produktu tak naprawdę są fałszywe, a występują na tysiącach innych stron, gdzie Jerzy staje się Markusem, Monika nagle jest Oleną. Wszystko po to by oszukać potencjalnych klientów, że ów środek jest super skuteczny i są tysiące zadowolonych klientów. Swoją drogą daty komentarzy też pozostawiają wiele do życzenia: 3 minuty temu, 10 minut temu i godzinę temu… a strona jest od pół roku, czyli przez 5 miesięcy nikt nie kupował tylko od kilku dni? i tylko dzisiaj dodają komentarze ???? ciekawe… wystarczy wejść na stronę za pół godziny i okazuje się, że komentarz dodany 10 minut temu, po pół godzinie zmienia się w komentarz dodany… 10 minut temu…

Mirosław Kowalczewski

Mirosław KowalczewskiNa stronie sprzedażowej : medical shop pl niejaki Mirosław Kowalczewski zachwala ów preparat ecoDetoxx jak super preparat zwalczający pasożyty. Ów pan podaje się za specjalistę od detoksykacji i ponoć ma gabinet w Warszawie. Tyle tylko, że na fancuskiej stronie nazywa się: Gérard Alonzo , gdzie indziej Hendra Jonathan i tam zachwala inny środek na pasożyty: Detosil. Zbieg okoliczności? brat bliźniak? Bliźniaków mieliśmy w polskim rządzie – wystarczy. Nasuwa się pytanie, czy ten preparat działa, skoro rekomendują go nieistniejące osoby ? Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie rekomendował produktu, którego działanie jest co najmniej wątpliwe, dlatego wymyślane są nieistniejące osoby.

ecoDetoxx – jak zamówić, cena

Załóżmy, jednak, że chcesz zamówić ecodetoxx, klikasz w klawisz z zamówieniem i po raz kolejny jesteś przekierowywany na inną stronę, gdzie poza formularzem nie masz żadnych innych informacji. Ani kto sprzedaje, ani kto jest za to odpowiedzialny – nic, jedynie dodali numer telefonu 🙁 a co jak preparat nie zadziała? gdzie go odesłąć? kogo pociągnąć do odpowiedzialności jak się okaże, że to był tylko cukier puder ? Cena za ten preparat też podejrzana – 137 zł jak w wielu innych takich naciąganych produktach. Czy ktoś jeszcze daje się naciągnąć na tą promocyjną cenę zamiast 300 zł „tylko 137 zł” ?