profit_maximizer_opinie

profitmaximizer.co opinie (Profit Maximizer a Profit Maximiser)

W sieci pojawiło się wiele agresywnej reklamy cudownego zysku jaki na pewno osiągniesz rejestrując się zupełnie za darmo na jednej z platform maksymalizacji zysku jakim jest profitmaximizer. Po wejściu na stronę możemy zobaczyć jak cudowne jest to narzędzie i jak zainwestowane pieniądze (miało być za darmo, a już jest inwestycja??) szybko pomnożysz. Ponoć nic nie ryzykujesz, a zysk z inwestycji jest niemal w 100% pewny. na filmie pokazują jakieś niewyobrażalne sumy  pieniędzy na kontach bankowych, a wszystko po to by się uwiarygodnić i wyciągnąć od Ciebie pieniądze. Czy opcje binarne działają? pisałem o tym tutaj: opcje binarne zysk czy strata. Więc zakładając, że właściciel profitmaximizer jest uczciwy (wypłaca pieniądze „zarobione”? wygrane? i że spekulacje są uczciwe) to i tak jesteś na przegranej pozycji, bo wartość oczekiwana tej gry jest UJEMNA, a to oznacza, że z zainwestowanych pieniędzy otrzymasz zwrot w niższej kwocie, co oznacza STRATĘ.

Na dole strony możemy przeczytać, że handlowanie opcjami binarnymi może generować znaczące dochody ale również generuje ryzyko utraty części lub całości środków, co powinno być brane pod uwagę przez inwestorów. – to chyba powinno być wystarczające aby zapaliło się czerwone światełko dla „inwestorów” bo jest to zwykły hazard, a na hazardzie niewielu się dorobiło… głównie kasyna 😀

Profit Maximizer a Profit Maximiser – opinie

Oprócz oficjalnej strony profitmaximizer, pojawiła się na sieci też podróbka: profitmaximiser (w sumie jedna literka różnicy). Ktoś próbuje w nieudolny sposób wykonać podobne coś do „oryginalnego” profitmaximizera… żenada.

Na sieci można znaleźć bardzo dużo różnych opinii na temat tego „cudownego systemu” ale jakoś nie znalazłem nikogo, kto by na tym zarobił. Fakt, zdarzają się opinie pozytywne, że niejako ProfitMaximizer dał komuś niezłe zarobki, jednak te opinie sprawiają wrażenie, że zostały napisane przez twórców systemu. Zdecydowanie więcej jest opinii negatywnych.