jak być ładną i podobać się chłopakom?

 

Nie ma brzydkich dziewczyn, wszystkie są ładne na swój sposób. Jednym chłopcom podobają się piegi, innym blond włosy a jeszcze inni i co najważniejsze takich jest większość cenią aurę i nastrój jaki czują przebywając z dziewczyną. Czując się dobrze w jej towarzystwie nie zauważają rzeczy, które nam dziewczynom wydają się nieatrakcyjne. A co jeszcze jest śmieszniejsze to co nam wydaje się niefajne, im wydaje się piękne. Taki paradoks sytuacji. A więc bycie ładną i podobanie się chłopakom to nie tylko nasza powierzchowność. A poza tym nigdy nie wiadomo co im się akurat spodoba. Chłopcy lubią z dziewczynami przede wszystkim rozmawiać. To jak jesteś wygadana, oczytana, czym się interesujesz sprawia, że macie wspólne tematy.
Możecie rozmawiać o szkole, drużynie sportowej, filmie czy muzyce.

Jak być ładną?

Ważne abyście znaleźli wspólną płaszczyznę. Jeżeli ty i chłopak macie wspólne tematy, to bardzo prawdopodobne, że was on Cię zauważy. Niezależnie od tego, czy mówisz o tej samej drużynie sportowej, o klasie, co i kogo lubisz najbardziej, czy o programie telewizyjnym, który będziesz oglądać po szkole, jeżeli znajdziesz to, co masz wspólnego z facetem, wtedy na pewno On cię zauważy. To fajne, że jesteśœ czymœ więcej niż tylko ładną buzią i że dwoje z Was może mieć cośœ do powiedzenia.

Jak podobać się chłopakom?

Jeżeli zaczniesz z nim naturalną rozmowę i zaczniesz rozmawiać o rzeczach, które lubisz robić, jak się bawić lub o tym, co robisz w ten weekend, będzie mógł w końcu znaleźć coś, co macie ze sobą wspólnego.

Zobacz opinię o Loreal INOA mokka