Power Factor Saver – niemiecka technologia – oszczędzanie prądu – opinie

Tesla Eco Saver nie działa? Wypróbuj tej nowej technologii, zobacz fragmenty reklam które niedawno pojawiły się na sieci…

  • Wypróbuj nową technologię z Niemiec, która zmniejsza zużycie energii i w domu, i w przemyśle
  • Czy zmniejszenie rachunku za prąd o 30-50% jest możliwe?
  • Wasz Power Factor Saver oszczędził mi 48% rachunków za prąd!

Czy Power Factor Saver działa ?

Według wszelkich opinii, opisów i komentarzy na stronie „tydzientechno” jest to najlepszy na świecie produkt oszczędzający energię elektryczną i dlatego powinieneś kupić nie jeden, ale od razu kilka urządzeń. Po kilak dla siebie i od razu dla znajomych… kupując kilka urządzeń mamy duże zniżki. To naprawdę duża okazja do uzyskania dobrej ceny za to urządzenie. Ale przejdźmy do rzeczy:

  1. na stronie jest napisane, że to najnowsza niemiecka technologia, ale wystarczy kilka kliknięć w sieci by zobaczyć, że PowerFactorSaver to produkt chiński (nie mam nic do Chińczyków, ale niestety większość ich produktów nie spełnia polskich czy europejskich norm jakościowych, a właściwie nie spełnia żadnych norm…) Wiem, że opinie o produktach niemieckich są zdecydowanie lepsze niż chińskich produktów, jednakże takie kłamstwo szybko wychodzi na jaw.
  2. „Prąd wart ponad 16 Milion złotych jest niewykorzystywanych, ale opłacanych w Polsce” – Ministerstwo Energii Ja rozumiem, że polska mowa trudna rzecz, ale bez przesady. Co to ma być, naukowy dowód pisany na kolanie o 2giej w nocy przez kogoś, kto chce zarobić na kolejnej chińskiej zabawce?
  3. „BO TA TECHNOLOGIA DZIAŁA!” – nie znalazłem dowodów na to i na stronie sprzedażowej też ich nie ma…
  4. komentarze, a właściwie opinie o działaniu Power Factor Saver jako urządzeniu do oszczędzania energii elektrycznej są same pozytywne, no bo przecież nikt nie umieści negatywnych opinii (negatywne opinie? nie!) ale nawet te pozytywne nie są prawdziwe, tylko z palca wyssane. Na stronie nie można dodać swojego komentarza, a nawet jakby można było to nikt przy zdrowych zmysłach nie poświęca się by dodać swoją fotkę na stronie jakiegoś tam producenta/sprzedawcy.
  5. praktycznie wszystkie (prawie wszystkie) linki prowadzą do formularza sprzedaży, bo jedyne co trzeba zrobić to kupić tu i teraz, bo za chwilę będzie za późno.
  6. po szóste i ostatnie, ten sam gadżet można kupić na aliexpress za kilka dolców.

Power Factor Saver

Poniżej zamieszczam kilka obrazków na potwierdzenie powyższego, że Power Factor Saver jest podejrzanym wyrobem i jego sprzedawca żeruje na oszukiwaniu kupujących.

Power Factor Saver cena
Power Factor Saverzobacz: mój mąż mnie wyzywa
Power Factor Saver opinie
Power Factor Saver - czy działa

Power Factor Saver – cena, opinie