Lutenea – cudowny preparat poprawiający widzenie – opinie, forum, blog, cena

Lutenea to kolejny cudowny preparat, który w zamierzeniu ma poprawiać wzrok o kilkadziesiąt procent. Na stronce lutenea pl pokazują wiele przykładów jak luteina (podstawowy składnik preparatu) cudownie leczy schorzenia narządu wzroku i jak niesamowicie korzystnie wpływa na poprawę widzenia. Wymienione są same superlatywy, jak wspaniały skład – w końcu same składniki naturalne, że jest baaardzo skuteczny o czym mają świadczyć wypowiedzi zadowolonych klientów, między innymi: Katarzyny, Tomasza… no właśnie i dodano rzekomo ich zdjęcia dla uwiarygodnienia,tyle tylko, że te opinie, imiona i zdjęcia są  oszustwem, zdjęcia są kupione na Stockach (bazy zdjęć do zakupu przez dowolną osobę za parę groszy) dodatkowo te same twarze „zadowolonych klientów” są na setkach innych tego typu stron, gdzie „pan Tomasz” jest panem Jurkiem, Krzysztofem, Mariuszem, Barrym i jest zachwycony z maści na porost włosów, preparatu na kolana, na słuch, na krzywy kręgosłup, poprawia mu się spalanie w samochodzie, oszczędza na wodzie, prądzie i ogrzewaniu… ciekawy człowiek… Z drugiej strony zastanawiające jest, że na te wszystkie „kupione” zdjęcia, z palca wyssane komentarze (szczególnie ciekawe są komentarze od rzekomo zadowolonych klientów lub potencjalnych klientów, którzy siz zastanawiają czy kupić preparat. Kto wymyśla takie bzdury? przyznam szczerze, że nawet wróżbita Maciej, co to po nocach w telewizorze gadał od rzeczy jakie to cudowne zmiany w życiu ludzi za jedyne 4,96 zł/ minutę połączenia dziać się będą, nie gadał takich bzdur jak wysmarowane są w niby komentarzach poniżej całego artykułu sprzedażowego Lutenei. Ale żeby nie było, że same ochy i achy – zdarzają się lekko niepewne komentarze, po to by było, że niby rzeczywiste.Z boku wklejam zrzuty ekranu z tych wspaniałych komentarzy a także zdjęcia , które wypluwa google, gdzie figurują te fotki jako archiwum zdjęć do stocków. Wnioski wyciągnijcie sami. Wracając do tematu:

Czy preparat Lutenea działa ?

Nie odpowiem, bo nawet nie da się dowiedzieć kto jest producentem, ani kto jest odpowiedzialny za wprowadzenie do obrotu tego środka medycznego (preparatu??) jak zwykle na tego typu naciągających stronach brak podstawowych informacji kontaktowych oraz w jakikolwiek sposób uwierzytelniających sprzedawcę czy dystrybutora. Dodać na pewno należy, że preparat LUTENEA jest rekomendowany przez pana o dźwięcznym nazwisku Grzegorz Mazurski i jest ponoć Specjalistą Ortoptystyki. Tyle, że każdy lekarz prowadzi gdzieś swoją praktykę, podobnie jak drugi specjalista wymieniony na stronie: Marek Bilecki. żadnego z tych panów nie zna google, a to już jest podejrzane, po chwili okazało się, że pan Grzegorz Mazurski to zdjęcie również zakupione na stocku, więc żadnym specjalistą nie jest! kolejne oszustwo?

Najlepszym żartem wydaje się być Certyfikat Skuteczności (gwarancja zwrotu pieniędzy) Ale nadal nie wiemy kto jest sprzedawcą i co mamy zrobić aby odzyskać kasę, wysłać zużyte opakowanie na Majorkę? koszt paczki przewyższy wartość preparatu, bo jak piszą na stronie jest suuuuuuuuuuper pormocja i cena teraz tylko 137 zł zamiast ceny pierwotnej ponad 300 zł… BTW kto przy zdrowych zmysłach robi taką promocję na super działający preparat?

Lutenea – opinie

Moja opinia: Jeżeli to miałby być działający preparat to nie trzeba by było podpinać się pod oszukane komentarze, ani tym bardziej wszelkiego rodzaju oszukane zdjęcia lewych lekarzy. Jak dla mnie może i preparat nie szkodzi, ale wszystko wskazuje na to, że również nie działa. OSZUSTWO!