perle bleue

PERLE BLEUE – Przeciwzmarszczkowy kosmeceutyk PTgE prof. Stonera

Co to jest kosmeceutyk ?? wg wikipedii Kosmeceutyk to taki środek działający leczniczo. Dzięki specyficznym właściwościom pielęgnacyjnym i leczniczym, odgrywają one coraz większą rolę… no właśnie tu jest słowo klucz: leczniczy. Czy działa??? Pełno reklam tego czegoś, a że latka lecą zaciekawiło mnie to i … no właśnie co to jest i najważniejsze czy działa???

Perle Bleue – przeciwzmarszczkowy kosmeceutyk PTgE prof. Stonera – nowy hit internetu.

Jeżeli chcecie kupić PERLE BLEUE to musicie uważać, bo jest kilka argumentów świadczących o nieuczciwości sprzedającego:

  1. w regulaminie brak danych sprzedających (jakichkolwiek!!!) więc w przypadku, że preparat nie będzie działał, albo miał jakiekolwiek skutki uboczne to kogo będziecie ścigać ??
  2. w zakładce kontakt TYLKO telefon. żadnych danych adresowych, żadnego nipu nic…
  3. na stronie nie działają przyciski do żadnych podstron (dziwne nieprawdaż?)
  4. pełno zachwyconych klientek z dodanym zdjęciem (wszystkie komentarze udają facebooka, ale nim nie są!
  5. Polecającym PERLE BLEUE jest prof. Albert Stoner tyle, ze google takiego kogoś nie zna.
  6. wszystkie zdjęcia przed/po to mniej lub bardziej udany retusz w photoshopie.
  7. Rekomendowany przez Polski Portal Kosmetyczny – fajny portal co w nim nic nie działa poza linkiem kup preparat teraz!

Ja nie zaryzykowałem, bo nie mam zwyczaju kupować żadnych specyfików, które nie są sprawdzone przez prawdziwe laboratoria, a Wy jeśli chcecie, to robicie to na własną odpowiedzialność. PTgE prof. Stonera jeśli rzeczywiście jest skuteczny to powinien być normalnie sprzedawany przez normalne firmy lub poprzez ceneo, allegro, lub w zwykłych sklepach, a nie przez firmę krzak, na dodatek z jakiejś fałszywej strony. kolejne Oszustwo ?
A stwierdzenia: (sam siebie odmłodziłem o 20 lat) – to już jakiś szczyt, kto to zmierzył? a jakby stosować to 2 x dłużej, to się odmłodnieje o 40 lat? Czy ktoś jeszcze na to się nabiera? Perle Bleue – przeciwzmarszczkowy kosmeceutyk PTgE prof. Stonera.

I jeszcze jedno kupując to coś na stronie, tak naprawdę kupujesz swój udział jakiejś akcji bonowo-rabatowej, a preparat dostajesz gratis, więc nawet jak nie zadziała, to nie masz podstaw do reklamacji, bo to jest GRATIS, cytat z regulaminu:

Regulamin Dotyczący Zasad Otrzymania
Prezentu do Bonu ma zastosowanie
do każdego Prezentu dodanego
do Bonu zakupionego
za pośrednictwem niniejszej strony internetowej…

GRATULUJĘ POMYSŁU!