Pizzeria Maranello Słupsk opinie

Pizzeria MARANELLO Słupsk – opinie

Zostajemy w pracy do późna i niestety czas coś zjeść. Wyszukiwarka w ruch i pizzeria MARANELLO na tapetę. Na stronie mają dumne hasło: Masz ochotę na włoską pizzę? Zapraszamy na stronę Pizzerii Maranello w Słupsku. Dogodzimy Twojemu podniebieniu! – tylko czy na pewno ??

Więc zamawiamy, pizza ma przyjechać 40 do 50 minut. Przyjeżdża po 25 minutach! czyli sporo przed czasem, dlatego duży plus, kierowca ma sporo drobnych i nie ma problemu z wydaniem, do tego miły i uśmiechnięty. Pizza gorąca, składników dość sporo, BARDZO dobre ciasto, składniki świeże (pieczarki bialutkie), niestety wędlina jest szynkopodobna co niestety obniża ogólne wrażenie, dlatego moim zdaniem 4/5 . Ogólnie mimo wszystko jedna z lepszych pizzerii w Słupsku.

Jako, że pojedyncze zamówienie to mógł być wypadek przy pracy zarówno w jedną jak i drugą stronę (wyszło ponadprzeciętnie dobrze, lub zdarzyła się wpadka) dlatego zamówiłem jeszcze kilkukrotnie. Za każdym razem efekt dokładnie ten sam, pizza przywieziona przed czasem, z podłą wędliną, że świeżymi składnikami (największą uwagę przykładam na pizzy do pieczarek,nie mogą być stare, ani przerośnięte) na szczęście tutaj z pieczarką nie mają problemu…

Moim zdaniem pizzeria Maranello w Słupsku- warta polecenia.