Plastry fitodetoksykujące Start Detox 5600 dr Anne Seebald – opinie, recenzja

Pewnie widzieliście reklamę:

NAUKOWCY: DZIĘKI TEMU WYDALISZ 2 KG śMIERCIONOŚNYCH TOKSYN w 1 noc!

Naukowcy donoszą: jeszcze nigdy w historii człowiek nie był bombardowany tak wielką ilością toksyn i trujących substancji. Pestycydy, konserwanty, metale ciężkie (takie jak aluminium, ołów), chemia gospodarcza, spaliny, smog (trujące, mikroskopijne pyły, które wdychasz z powietrzem). Ten zalew brudu i szkodliwych substancji rujnuje Twoje zdrowie. A także prowadzi do rozwoju ciężkich chorób, m.in. raka, cukrzycy czy alzheimera. Jak udowadniają badania dr Seebald, toksyny są główną przyczyną nadwagi, otyłości, a także cellulitu i chorób skórnych.

Gdzie jest haczyk?

  1. doktor Anne Seebald nie istnieje, zdjęcie rzekomej pani jest kupione z jednego ze stocków
  2. opinie z wtyczki facebookowej – wtyczka jest fałszywa, podobnie jak opinie
  3. brak badań, tylko ogólniki
  4. jak może coś działać jak od początku jest oparte na kłamstwie?

Co ważne, plastry fitodetoksykujące Start Detox 5600 otrzymuje się za udział w klubie rabatowym, a oznacza to, że nie są one produktem tylko dodatkiem gratis, dlatego nie można go reklamować jak np. nie będą działały – taki sobie sprytny wybieg. start detoxx 5600Próżno też szukać na sieci prawdziwych opinii na temat tych plastrów. Wszystkie strony które można spotkać zawierają link do strony sprzedażowej i mają komentarze z samymi zachwytami jakie to te plastry są cudowne. Problem w tym, że nie są to prawdziwe komentarze, a napisane przez jedną osobę. Zdjęcia na stronie sprzedażowej plastrów fitodetoksykujących Start Detox 5600 też są zapożyczone z innych stron i nie przedstawiają prawdziwych zdjęć „pacjentów” stosujących ów środek. Zdjęcia często są ściągnięte z innych portali, gdzie pokazywały zupełnie coś innego i to już wiele lat wcześniej. (przykład takiego zdjęcia obok). Dodatkowo ten nacisk na kupujacego, że zostało już tylko ostatnich 19 sztuk, i ta promocja kończąca się za 2,5 minuty cena zamiast 297 zł teraz tylko 97zł. Byle tylko złapać klienta i wyciągnąć od niego stówkę. A czy plastry będą działać czy nie? kogo to obchodzi, liczy się kasa. Jakie mogą być opinie o tym cudownym plastrze na wszystkie Twoje problemy? ano tylko jedna – naciąganie.

doktor Anne Seebald

Zastanawia mnie skąd twórcy takich witryn wybierają takie niestworzone nazwiska pseudo profesorów i doktorów. Zauważcie, że rzekoma Pani doktor Anne Seebald nie jest podpisana jako doktor medycyny – bo to już w Polsce jest przestępstwem… A te teksty jak „naukowcy donoszą” jacy naukowcy, gdzie donoszą, na łamach jakiego pisma? gdzie? kiedy? konkretnie… takie ogólniki to w bajkach dla dzieci…