Algorytm Roberta Millwarda vis Algorytm Arkadiusza Brzozowskiego

Kto by nie chciał zarabiać wielkich pieniędzy, szczególnie, że reklamy kuszą niemiłosiernie. Na jednej zmysłowa blondynka sugeruje, że rzuciła pracę na kasie i teraz wyciąga jedyne 5849 zł tygodniowo, straszy pan nie boi się niskiej emerytury, bo dorabia sobie 3892zł tygodniowo, a wszystko to dzięki sprawdzonej i wyróżnionej nominacją do Nagrody Nobla metody zwanej Algorytmem Roberta Millwarda

Robert Millward – człowiek widmo

jako, że Google pamięta wiele, nawet jak już tego nie ma na sieci, to z łatwością możemy znaleźć informację, że kilka lat temu zdjęcie pewnego modela można było kupić w płatnych bankach foto na tzw. stockach. Model ów na pewno nie nazywa się Robert Millward. Jak zapewnia legenda Robert Millward  jest 39-letnim ekonomistą, który posiada 15 lat doświadczenia w branży bankowej. Ów nieistniejący Robert Millward Twierdzi, iż jego algorytm opiera się o dokonania ekonomistów: Hollanda, Blanka i Mexwellowa, którzy otrzymali Nagrodę Nobla(chyba jobla, bo p sprawdzeniu na stronie z listą osób które otrzymały nagrody takich nazwisk w ogóle nie ma…)

Aby skorzystać z ów algorytmu wystarczy podać adres email i nr telefonu… i ja już na tym etapie wymiękam. Wystarczy, że dzwonią do mnie po 3 razy dziennie z pokazem garnków, kocy lub mam odebrać tableta, smartfona, nagrodę, bon, kupon, voucher, ale muszę mieć powyżej 40 lat, nie być w ciąży i posiadać długą brodę… a na emaila wysyłają po 30 emaili z pastylkami na powiększenie , wydłużenie, super dyskretne gadżety, czy inne ścierwo.

Algorytm Arkadiusza Brzozowskiego

Marzenie o bogactwie, spokojnym i łatwym życiu, a także o egzotycznych podróżach u boku atrakcyjnej blondynki czy przystojnego bruneta, drogie samochody, jachty… TAK! To jest t co misie lubią najbardziej i każdy, ale to każdy chciałby dojśc do takiego właśnie etapu w życiu. W pewnym momencie w sieci pojawiają się reklamy z chwytliwymi tytułami: „zarabia miliony, a nie skończył nawet zawodówki”, „nie musi już pracować, codziennie zarabia 987zł!”. Klikamy na reklamę dającą poczucie, ze za chwilę spełnią się nasze marzenia, reklamę która przenosi nas „The Wallet Magazine”.

Arkadiusz Brzozowski jest 39-letnim doradcą biznesowym o stopniu doktora w zakresie ekonomii i prawa. Opowiada on o tym jak teraz Ty możesz zarobić niesamowicie duże pieniądze dzięki jego algorytmowi zysku, który oparł na odkryciach trzech specjalistów, nominowanych do Nagrody Nobla. Są to: John Holland, Joshua Blank i Graham Maxwell to na tych osobach wzorował się nasz bohater doktor Arkadiusz Brzozowski. HOLA HOLA… STOP, już to gdzieś było, to nie ten sam tekst i te same nieistniejące nazwiska co przy algorytmie Roberta Millwarda?

Algorytm Zysku

Nie wiem jak w tych dwóch przypadkach, ale przerabiałem już wcześniej inny algorytm zysku, który po zakupieniu kuponów rabatowych dawał dostęp do platformy z opcjami binarnymi gdzie za własne pieniądze stawiało zakładało się z systemem, czy dana wartość (np. cena złota, czy kurs EUR/USD) pójdzie w górę, czy w dół. hazard, na którym większość traci zamiast zyskać. Więcej o opcjach binarnych znajdziesz tutaj: opcje binarne strata czy zysk, a także o jednej takiej platformie: profitmaximizer.

Sposobów na zarobienie pieniędzy jest sporo, i nawet jak nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć to wystarczy, że poszukasz na google sprawdzonych sposobów, albo zobaczysz jeden z moich: