Reklamowe torby papierowe

Jak zrobić reklamę i nie przepłacać. Grey-Paper-Board-Jinbo-250GSM-3000GSM-Skuteczność toreb papierowych to nie tylko puste słowa rzucone na wiatr, to przede wszystkim potwierdzona prawidłowość, że jest to najskuteczniejsza forma reklamowa, nie będąca inwazyjna a jednocześnie podkreślająca nowoczesność i proekologiczne podejście do nowoczesnej reklamy.

Rodzajów toreb jest wiele: płaskie uchwyty, skręcane uchwyty, torby bez uchwytów, torby z papierów ekonaturalnych jak i bielonych z nadrukami logotypów, haseł i znaków reklamowych.

reklamowe torby papieroweTakie torebki papierowe możesz zamówić tutaj. Do wyboru wiele formatów od najmniejszych do naprawdę bardzo dużych toreb reklamowych. Wiele możliwości nadruków. Już dawno temu stwierdzono, że torby papierowe prócz funkcji jako opakowanie towaru mogą znakomicie pełnić rolę reklamową. Nie zwlekaj, bo konkurencja już dawno zainwestowała w reklamę na torbach papierowych. Zastanawialiście się pewnie co można w takie torby zapakować. Otóż, nadają się one idealnie dla wszelkiego rodzaju butików, do pakowania odzieży, torby są od małych np. 18x8x22 cm – te idealne są na drobiazgi jak pasek, spinki, gumki itp. Format 20x10x28cm idealne na bieliznę, chusty, staniki, rajstopy. Średnie torby 32x14x42cm są bardzo dobre na ubrania typu spodnie, bluzki. Większe torebki papierowe jak 40x16x45 lub 45x17x48cm są dobre na większą ilość odzieży lub na większe sztuki jak swetry czy pościel, a także buty w pudełkach.

Największe torby papierowe w formacie 54x15x49cm są idealne na kurtki, garnitury i kozaki. Na torbach obowiązkowo należy wykonać nadruk reklamowy logo firmy oraz dane adresowe, a także hasło reklamowe, dzięki czemu każda firma będzie wzmacniała swój wizerunek firmy nowoczesnej i świadomej swej proekologicznej postawy.

Aby zamówić tego typu reklamowe torby wystarczy wejść na stronę producenta toreb: ESSE Torby i Druk