Co można robić z koleżanką w domu

Co można robić z koleżanką w domu?

Pewnie nie raz byliście w sytuacji, że siedzicie z koleżanką w domu, ale nie specjalnie macie co z sobą począć. Ja tam mam dość często, a że należę do osób, które nie cierpią się nudzić to zawsze wymyślam jakieś ciekawe zajęcia. Często dla mnie inspiracją są pomysły z Youtube czasem z innych blogów na sieci, a czasami po prostu wpada jakiś szalony pomysł do głowy. Poniżej 5 moim zdaniem najlepszych pomysłów na to co można robić z koleżanką w domu.

Co można robić z przyjaciółką w domu?

1. Upieczcie sernik lub szarlotkę

To jest fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu tym bardziej, że nie znam nikogo kto pogardziłby świeżym pachnącym wypiekiem. Poza tym małe słodkie co nieco ZAWSZE bardzo poprawia nastrój. Bądźcie kreatywni, może być w sumie dowolne ciasto, a nawet taki drobiazg jak mufinki. Ale sernik to jest po prostu mistrzostwo.

2. Wyszukajcie najbardziej dziwne miejsca w google maps

Jeśli sami nie macie pomysłów jak je znaleźć to w sieci można znaleźć wiele podpowiedzi na miejsca dziwne, śmieszne, czy niesamowite (jak. np. cmentarzysko samolotów)

3. Poćwiczcie razem – a co?

5-10 minut! To nie wiele, a możecie się już poruszać, rozciągnąć i dotlenić. Poza tym we dwoje to zupełnie co innego, możecie nacieszyć się sobą w zupełnie innym aspekcie. (ps. nigdy nie pytajcie się kolegi co można robić z koleżanką w domu, bo na pewno nie powie wam prawdy!)

4. Obejrzyjcie film w TV / Netflix

wybierzcie kanał, którego nigdy nie oglądacie (w kablówce, czy satelicie w końcu są ich setki)

5. Wieczór przy świecach

jakieś jedzonko, wino, muzyka i potem najlepszy na świecie s…. pacer przy blasku księżyca

Jeżeli macie jakieś inne pomysły na to co można robić z przyjaciółką w domu to napiszcie, a zamieszczę na blogu: pan25@op.pl z dopiskiem „Co można robić z koleżanką w domu?