Krajowe Laboratorium Chorób Pasożytniczych (KLCP)- adres, opinie, instytut?

W kilku sklepach internetowych pojawiło się wiele „fantastycznych” produktów szczególnie mocno polecanych ludziom z nieświeżym oddechem, z pasożytami w wątrobach, mózgu, płucach, żołądku czy we krwi. Niemal wszystkie te pasożyty są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast stają się agresorami i zaczynają niszczyć ludzki organizm. I z pomocną dłonią wychodzą specjaliści z Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych z kierownikiem o dumnym nazwisku Radosław Karpiuk. Problem w tym, że takiego Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych nie ma, nie mają adresu w PL a co za tym idzie wymyśloną instytucją na potrzeby wciskania ludziom kitu, że są pozytywne opinie o jakimś tam pseudopreparacie na pasożyty!!!

krajowy instytut chorób pasożytniczych – adres

W innej odsłonie występuje Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych z doktorem dr Miechael T. Jedlinek. I oczywiście kolejny fikcyjny twór.


Żeby było jeszcze straszniej z pasożytami to też pojawia się Krajowe Centrum Parazytologii, zmieniając czasem nazwę na Krajowe Laboratorium Parazytologii z dyrektorem Markiem Rabczyńskim. Również ten twór nigdzie nie ma adresu, po prostu nie istnieje!!!