Praca w domu – dobrze płatna

Poszukujemy osób do polskiej firmy istniejącej już 14 lat na rynku. Oferta skierowana do osób poszukujących pracy dodatkowej, które chcą ją wykonywać w domu w dogodnych godzinach. Praca w domu – dobrze płatna. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki uzależnione od zaangażowania.

Zakres obowiązków:
  • składania i klejenia arkuszy papieru wg określonego schematu
  • wiercenie otworów wg schematów na profesjonalnym stanowisku introligatorskim
  • zakładanie uchwytów bawełnianych
  • pakowanie gotowych elementów w opakowania zbiorcze
Czego oczekujemy?
  • biegła znajomość języka polskiego
  • terminowość (jeżeli zadeklarujesz wykonanie określonej ilości towaru to tyle musisz wykonać)
  • czystość (praca z białym papierem, łatwo go zabrudzić)
  • staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • sprawność manualna
  • dbanie o powierzony materiał i narzędzia
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (wraz ze składkami ZUS),
  • Atrakcyjne zatrudnienie uzależnione od zaangażowania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Kilkugodzinne bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem współpracy,
  • Cykl pracy tygodniowy: poniedziałek dostarczamy materiały, piątek odbieramy gotowe produkty wypłacając pieniądze.
  • Dostarczamy materiały oraz odbieramy własnym transportem pod wskazany wcześniej ustalony adres.
  • Dla najlepszych gwarantujemy ciągłość zleceń.

Wynagrodzenie:

  • 25-40 zł/godzinę „na rękę”, zaliczkę na podatek dochodowy i składki ubezpieczeniowe po naszej stronie.

Dodatkowo:

  • Nie pobieramy, zaliczek, kaucji itp.
  • Praca na terenie całej Polski (dowozimy własnym transportem – nie wysyłamy!)

W tej chwili brak wolnych miejsc. Zgłoszenia zawierające: Imię, wiek, miejscowość i nr telefonu Proszę wysłać SMS na numer: ********  lub email na adres: ******** z dopiskiem „Praca w domu” ………
UWAGA brak wolnych miejsc